Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap átjön hozzám a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap átjön hozzám a barátom és meg szeretnénk nézni egy filmet. Azt mondta válasszak, amilyen nekem tetszik, mert az neki is megfelelő lesz. így én aranyosabb romantikus filmet szeretnék. Tippeket légyszi!?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez azt jelenti, hogy inkább veled akarja elfoglalni magát mint a filmmel.
2015. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, de aranyos a kis naiv, azt hiszi tényleg filmezni fognak :D
2015. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ponyvaregény:-)
2015. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vissza hozzád
2015. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahol a szivárvány véget ér. :)
2015. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Angyalok városa

Casablanca

Első 50 randi

2015. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Rocco a hátsó bejáratnál, Rocco nem tágít
2015. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Védekezzetek :dd
2015. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aha, nálunk is ez volt csütörtökön... Aztán le kellett stoppolni a filmet, mert tényleg nem mozizni akart :D ;) (nem kell nagyon rosszra gondolni :D)

Viccet félretéve, egyébként teljesen mindegy, ha bevállalta, hogy te válassz, akkor így járt. ;)

Én nemrég láttam pl. a Kavarást: romantikus, ugyanakkor nagyon jókat lehet rajta röhögni, mindenképpen ajánlanám :)

2015. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szergej nagy vidáman készülődik munka után haza.

Kérdezik is, mitől olyan jó kedvű.

- Azt mondta az asszony, hogy elszürkül, ellaposodik a kapcsolatunk, a szex is, ő úgy szeretné, ahogy ezekben a filmekben látja...

Másnap kérdezik, - Milyen volt az este?

- Szuper mondja Szergej, hazamentem lebyomtam az ágyra, rögtön bevágtam neki, aztán a s_ggébe is, beleélveztem a szájába, és megtöröltem a szerszámot a hajába.

- De jó, -lelkendeznek a munkatársai, - és ő mit szólt hozzá?

- Hát, izé.. hogy ő nem iylen filmre gondolt!

2015. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!