Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha a srác nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a srác nagyon találkozni akar?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem egy sráccal pár napja, még csak néhány levelet váltottunk, de már többször felhozta a személyes találkozást. Miért sietteti a dolgot? Szerintetek csak szexet akar?


20/L



2015. júl. 31. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem akar felesleges köröket futni, minél hamarabb látni akar élőben, hogy kiderüljön, van-e vonzalom, tényleg olyan vagy-e, amit mutatsz, vagy esetleg csak az idejét pazarolja. Nem kell feltétlenül mindig a szexben gondolkodni ilyen esetekben.
2015. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy csak azt, csupán azt is.

Most komolyan, mi ebben a meglepő? Nyilván nem online akar beszélgetni, ha megoldható a találkozó vagy akkor te kapcsolatba is csak neten keresztül lépnél valakivel?

2015. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, hiszen a személyes találkozón dől el, hogy van-e egyáltalán értelme folytatni az ismerkedést, vagy sem. A levelezésből nem fog soha kiderülni, hogy megvan-e a "kémia", és ez nem azt jelenti feltétlenül, hogy szexet akar, vagy ha azt akar, nyugodtan mondhatsz nemet.

Csak tudod, a társkeresőn az emberek elég jelentős része csak unaloműzésből van fent, akár évekig is ellevelezgetne. Vagy leveleztek hetekig, hónapokig, aztán a személyes találkozón kiderül, hogy mégsem vagytok egymás esetei. Mert bizony többnyire ez van! Ezért is jobb minél előbb személyes benyomást szerezni a másikról, aztán, ha minden stimmel, lehet folytatni a levelezgetést is akár.

2015. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már látásból ismerjük egymást személyesen is (egy környéken lakunk, de sosem beszéltünk a társkereső előtt), szóval tudja, hogy nézek ki. Lehet igazatok van, de nekem akkor is furcsa, hogy máris találkozni akar, hiszen alig tudunk egymásról valamit. Nem akarom, hogy ott derüljön ki semmi közös nincs bennünk.
2015. júl. 31. 00:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben,vedd fel facere,és beszélgessetek sokat.
2015. júl. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, nem minden a külsőség, kit érdekel, hogy tudja, hogy nézel ki. Nem gondolod, hogy talán azért akar találkozni, hogy megismerjen, bebizonyosodjon, hogy tényleg olyan vagy BELSŐLEG, mint ahogy neten előadod, avagy sem, és csak feleslegesen mennek rád a hetei, mert nem illetek össze. Pláne, ha egy környéken laktok, szerintem 1-2 hét alatt össze lehetne hozni azt a találkát. Interneten úgysem tudod megismerni teljesen, így mindenképp személyesen fog eldőlni, passzoltok-e vagy nem, lesz-e folytatás vagy sem. Nem kell megijedni, nem hinném, hogy szexet akarna, ha ő sem nála akarja azt a személyes találkát. Ha meg mégis nála, valószínű tényleg csak arra megy. Ezt majd akkor megtudod, ha elkezditek szervezni.
2015. júl. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha netten megismerek valakit én is szeretnék mielőbb élőben is beszélgetni vele, mert az így kialakult kép sokkal valóságosabb mint a monitor mögül.


26f

2015. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!