Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék belőle valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék belőle valami reakciót / érzelmet kiváltani?

Figyelt kérdés
Elég régóta tartó úgymond szexkapcsolatom van egy sráccal,és ahogy lenni szokott,kezdek teljesen belehabarodni..úgy érzem,hogy valamit ő is érez,de nem tudok semmi konkrétumot kiszedni belőle. Mit mondjak neki,hogy valamit lépjen? Ő tudja,hogy többet szeretnék.
2015. aug. 3. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

ha ő tudja, h te többet szertnél, neki már igazából fel van dobva a labda és csak annyi dolga lenne, h (ha akarná) visszapasszolná, h oké, legyen.

De ezekszerint valamiért mégsem lép, mégsem ad jelzést, h részéről is oké.

Lehet, h kényelmesebb ez így neki. Vagy csak idő kérdése, mire elszánja magát arra, h lekösse magát melléd.Igy szerintem tenni nem sok mindent tudsz, max várni.

2015. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Reméltem,hogy ha elmondom neki,hogy kedvelem,akkor megnyílik,de sajnos nem így történt.. Régebben csak szenvedélyes szex volt,viszont ez mostanában lassú összebújós szeretkezésbe ment át, sokat simogatja a hajam meg az arcom,folyamatosan becézget.. Nem tudom mit tehetnék :-(
2015. aug. 3. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
HA simogat és becégzet, kezd megszeretni, és jó úton haladsz a cél felé.
2015. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor még folytassam ezt a csak szex kapcsolatot,hátha elkezd egyre jobban kötődni?
2015. aug. 3. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Hehe...


Kérdező, mennyire tipikus, hogy a lányok azt gondolják, hogyha tovább megy a szexkapcsolat, akkor majd jobban elkezd kötődni, stb, stb.


Így csak te leszel egyre sérülékenyebb a kapcsolatban, különösen, hogy TUDJA, hogy többet szeretnél.


Így a legkényelmesebb egy férfinak, akármikor tud dugni, aztán, ha megun, vagy van más, akkor lelép, hiszen részéről csak egy szexkapcsolat volt.


Én a te helyedben megmondanám neki, hogy ezt nem tudom így folytatni szexkapcsolatként. Ha benne van az elmélyítésén, akkor mehet tovább, (és itt konkrétan elmondod neki, hogy mit kell csinálni ahhoz, hogy elmélyüljön) vagy, ha csak szexet akar, akkor keressen mást.


Ez alapvető önvédelem.

Szerintem.

2015. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
esetleg kérdezd meg hogy milyen sérelem érte amiért nem akar kötődni?
2015. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén mondd meg neki,azt amit ide leírtál. Ha a beszélgetésből az derül ki, hogy csak szexre kellesz, akkor szakíts vele, ha nem, akkor próbáljátok meg a normális párkapcsolatot.
2015. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi eleve szexkapcsolatot akar, akkor annak OKA van. Ha te többre vágytál, bele sem kellett volna menned. Kb. 1% az esélye, hogy ebből olyan kapcsolat lehet, amilyenre vágysz, mert ha valaki képes komolyabbra, akkor az nem úgy indít, hogy szexkapcsolatot akar, hanem egyszerűen csak belevág, anélkül, hogy definiálná, és hagyja azzá alakulni a kapcsolatot, ami lehet belőle.
2015. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak szex kapcs akkor ok de ha valamelyikőtöknek van vki akkor gáz!
2015. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!