Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szexuális vonzalmat tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagymásbab@ kérdése:

A szexuális vonzalmat tényleg lehet tudatosan kiváltani nőkből, vagy ez tőlünk teljesen függetlenül történik?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy az utóbbi években nem nagyon megy nekem a csajozás. :) Eleinte azt gondoltam, nem baj, nem tetszhetek mindenkinek, de most már kezdek aggódni.

Zsinórban kb az 5. csaj mondja azt nekem, hogy helyes vagyok, jó fej, abszolút minden oké velem, de nem érzik azt a bizonyos szikrát vagy tudja a fene mit, szóval, hogy több legyen mint barátság. A társkereső oldalakon, nagyon jól eldumálok lányokkal, szó szerint lazán leoltom őket, ők akarnak találkozni, még csak nem is én erőltetem, majd az első tali után kinyögik ezt, hogy nehari de nem érzem a szikrát. A fényképek amiket felteszek teljesen naprakészek, jó minőségűek, tehát nincs zsákbamacska, mégse jutok tovább az első találkozáson. 32/F



2012. dec. 22. 23:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Tőletek teljesen független. Szikra vagy van vagy nincs.


De egy jó tanács: ha leoltod élőben is a csajokat, azt nem mindegyik csaj díjazza, sőt....


A társkereső oldalakon meg alaposan olvasd el a másik fél adatlapját és elvárásait és akkor rögtön tudsz következtetni arra, hogy lesz-e egyáltalán második randi vagyis érdemes-e elsőnek lennie.(régebbi tapasztalat)30N

2012. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

írásban nem jönnek ki azok a dolgok, amik egy ember részei, ezért zsákbamacska még így is, még ha a mondanivaló nem is változik, mert ugye élőben nincs annyi idő gondolkozni, akkor is ott van maga az "előadási mód"


Erre nagyon figyelj! Neten ha egy lánynak kép alapján vonzó vagy, akkor a leírt gondolataidhoz képzel egy előadásmódot, ami egyezik, vagy közel áll az ideáljához (hang, mozgás, stb stb stb)

2012. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Én se tudom velem is mindíg ez van

ne aggódj nem te vagy az egyetlen. Bár tudom ezzel nem nyugtattalak meg

2012. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ígért nekik fűt-fát.
2012. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
A "szikrához" kellenek "kövek". Jó DRÁGA-kövek. Érted mire célzok? :D
2012. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom észre vetted-e,de olyan tulajdonságokat szeretünk a nőkben,amiről nem is tehetnek.Csak néhány:szeme színe,haja színe,csípő szélessége... Személyesénél is,de a lényeg,hogy szerintem a nők is így vannak ezzel.Azt azért ne felejcsük el,hogy ez a szexualitásra vonatkozik(lehet valakinek szexi kisugárzása ,a személyiségébe tartozó rész az is).Úgyhogy szerintem csak optikai tuning lehetséges,meg parfüm.Légy átkozott pus up melltartó,nagyobbat ígérsz,mint amit adsz.(mellékesen)
2012. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nos a leoltással tényleg nem jól fogalmaztam. :) Én alapvetően tisztelem a nőket, tényleg, komoly kapcsolatot keresek nem kalandot. A leoltást úgy értettem, hogy baromi jól el tudok neten beszélgetni csajokkal, tulajdonképpen élőben sincs gond, nem nagyon vannak kínos hallgatások, de még sem jön össze az, hogy végre akarjon egy lány is második randit. Utóbbi időkben találtam több könyvet is neten meg szemináriumokat is tartanak persze nem ingyen, a csajozásról és szentül állítják, hogy ez lehet tudatos is, tudatosan ki lehet váltani ezt a vonzalmat. Ezek szerint ez akkor egy baromság?
2012. dec. 22. 23:53
 8/32 anonim ***** válasza:
Rengeteg bőrt húznak le az elkeseredett egyedülállókró,kamu hát.
2012. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Telefonbeszélgetés be van iktatva a levelezés és a személyes találkozó közé? A hang és a beszédstílus is sokat számít, a fotókkal összekombinálva már elég reális képet lehet kapni a másik fizikai valójáról.


Egyébként a rövid ismeretségből származó randikat nem tartom túl hatásosnak, bár lehet, van akinek ez is bejön.

2012. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy baromság, mert minden fejben dől el. Ha hiszel benne, akkor úgy lesz és tudod alkalmazni, amit "taníthatnak", de ha alapvetően szkeptikus vagy azzal szemben, akkor sosem fog menni a "tudatos kiváltás".

Amúgy meg véleményem szerint, bár csak saját magamból tudok kiindulni, egy jól megválasztott férfi illat (parfüm, spray, tusfürdő, stb...) a nők tudatalattijára is nagyon jó hatással tud lenni. :-) 30N

2012. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!