Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy 28 éves férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 28 éves férfinak nincsenek (max egy) barátai, az mennyire nagy hátrány párkeresésnél, ha amúgy szimpatikus a nőnél?

Figyelt kérdés
De ettől függetlenül nem otthonülős. Megy mindenhová párjával (volt 3 barátnőm és mindig eljártunk koncertekre, színház, mozi stb.), tehát nem 4 fal között poshadós, és simán megengedi, hogy a lány bármikor elmenjen a barátnőihez. Addig ő elmegy horgászni, futni, edzeni stb. Csak neki nincsenek. Mennyire zavaró ez?
2015. aug. 5. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért jobb, ha vannak barátai. De ezek szerint haverjai vannak, vagy olyanok, akikkel eltölti a szabadidejét.
2015. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyedül megyek mindenhová. De szeretek beszélgetni, de barátságokat nem tudok összehozni.
2015. aug. 5. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a barátkozás. Ha jól érzed magad barátok nélkül, akkor semmi baj.
2015. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek, de jól is érzem magamat egyedül. Én is olyan akarok lenni, mint te. Nálam ez az eljárós rész hiányzik.
2015. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az ismerkedésnél egyáltalán nem azt nézem, hogy mennyi barátja van az illetőnek.

Ezen ne is agyalj!

Jobb esetben téged akarnak először a nők megismerni, nem pedig a baráti társaságod.

2015. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, sokkal rosszabb lenne ha mindig a haverokkal lógnál, és bármelyikük szavára ugranál, ez nagyon szimpatikus hogy önállóan képes vagy rendezett életet élni, és magadnak programokat csinálni, akár egyedül is.
2015. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!