Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ha volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha volt már olyan, hogy fordult a világ a nőkkel kapcsolatban, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

tehát mindig problémátok volt a nőkkel, és egyszercsak fordult a dolog, mit csináltatok?

Akár a társkeresőn, akár azon kivül.


2015. aug. 7. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az hogy a valoság mindig más volt mint itt a gyik-en.
2015. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyertem a lottón.
2015. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fordult még a dolog és feltehetően nem is fog mert nem találok alkalmi vagy szexkapcsolatot akárhogy is szeretnék.
2015. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A sok tini visszautasítások után, érettebb korba léptem és boldog voltam, hogy a sok edzés meghozta eredményét és a lányok szóba állnak velem. Fordult a világ.

Viszont a világ visszafordult, amikor kiderült, hogy csak ki akartak használni és lehúzni, csak akkor álltak szóba velem, ha nagyon unatkoztak, vagy, ha szívesség kellett.


Társkeresőn végre visszaírt egy nő, nagyon jól elbeszélgettünk, találkoztunk is. Boldog voltam nagyon, a világ fordult ismét.

Aztán elég gyorsan vissza is fordult, amikor egyik napról a másikra szó nélkül törölt mindenhonnan. Valószínűleg, csak önbizalom növelésre kellettem neki, vagy nem tudom.

2015. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rájöttem, hogy igaz a mondás.


"Ami nem megy, azt nem kell erőltetni!"

2015. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem én mióta élek folyamatosan változik ez a világ. Miért? Azért mert nem egy nővel találkoztam már, és minden nő egyedi és megismételhetetlen.


Volt aki átvert, volt aki boldoggá tett, volt aki mellett egy igazi férfinek éreztem magam, és volt hogy papucsnak.


Nem lehet jó választ adni a kérdésedre kérdező, mert annyi féle nő, és annyi féle stílus létezik hogy mindenki meg tudja fordítani az ember "elképzeléseit" :)


De hogy legyen egy konkrétum is:

Együtt voltam egy lánnyal, 2 hét után eldöntöttük hogy komoly kapcsolatot szeretnénk belőle... eltelt 3 hét, egyszer csak megláttam hogy folyamatosan beszélget más férfiakkal, s amikor rákérdeztem akkor terelt. Akkor eltört bennem egy kicsit a bizalom, fordult a világ, és elkezdtem gyanakodni. Nem hiába, mert hogy 3 vasat tartott a tűzbe mellettem, miközben a szemembe mondta: "szeretlek". Azt gondoltam, hogy bízhatok benne, de ez így el is tűnt 1 hónap után.


Minden forgandó... ez is!

26F

2015. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!