Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők is rámozdulnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is rámozdulnak arra, aki tetszik nekik, vagy csak várják, hogy a férfi lépjen?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 18:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Nő válogatja.
2015. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%

Tudom, hogy most én leszek a gonosz, de én szeretem, ha a pasi kezdeményez. Lehet ez régimódi felfogás, meg igazságtalan, én így érzem, ettől függetlenül volt már példa arra, hogy én mozdultam úgymond egy fiúra, aminek meg is lett az eredménye.. konkrétan hülyére vett. Ő nyilván nem becsülte meg, hogy felvállaltam azt, hogy nekem tetszik.

Emiatt meg úgy alapjáraton is félénk vagyok és hiába tetszik az illető, nem merek kezdeményezni. Félek a reakciójától. Sajnos.

2015. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
90%-uk csak várja a sült galambot, persze közben semmilyen jelét nem adja, hogy tetszik neki a férfi.
2015. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Rámozdulni nem mozdulok rá, de igyekszem helyzetbe hozni, lehetőséget adni, hogy ő tudjon rámmozdulni. :) A barátomnál bejött. :) Ő félénkebb, bizonytalanabb, ezért tudtam, hogy lépnem kell, ha akarok tőle valamit, ezért úgy intéztem, hogy találkozzunk kettesben, sok biztatást adtam neki, és vette a lapot. Így lényegében ő kezdeményezett, én csak a lehetőséget biztosítottam hozzá.
2015. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Inkább úgy mondanám, hogy van 1-2 ritka kivétel aki igen. A többi a fülét sem mozdítja.
2015. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Én is jobban szeretem amikor a pasi kezdeményez, de ha nagyon bejön a srác simán rámozdulok.

Az olyanokat nem is nagyon értem legyen az fiú vagy lány akiknek tetszik valaki, de a büszkesége miatt nem lép.. lehet élete legnagyobb esélyét puskázta el..

2015. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%

# 6: Bizony! Ha én nem léptem volna, akkor most még mindig várnám az álompasit, mint azokban a hónapokban, mikor bőszen keresgéltem, pedig végig ott volt mellettem. :)

Életem legjobb kapcsolata, soha nem voltam még ennyire boldog és szerelmes. (Mert a kapcsolatban már egyáltalán nem félénk és határozatlan, ez csak addig volt, amíg nem volt benne biztos, hogy bejön nekem. Azóta viszont olyan FÉRFI, amilyenről álmodni se mertem volna! :) )

2015. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%
7es majd mond ugyanezt évek múlva is! :D
2015. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%
Nálam,volt olyan eset,hogy nem vártam meg,hogy a pasi kezdeményezzen,ha tetszett,akkor léptem 27(N
2015. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
# 8: Ha évek múlva nem lennénk együtt, akkor is az messze a legjobb kapcsolatom eddig. (Pedig volt már jónéhány, közte házasság is.)
2015. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!