Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudni hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudni hogy valaki biszex, sokat utallgat haverom rá, de nem merem megkérdezni csak ugy?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen módon utalgat? Hu de szexinek tartja a feneked?:)) Mert ez se mindegy.
2010. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Egyik haverom (20F) nagyon kétértelműeket szokott mondani nekem néha amit nem tudok hova tenni (én 27F) lehet hogy bi, bár azt hiszem van bnője
2010. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is szoktam kétértelmű dolgokat mondani a bnőmnek mégse vagyok leszbi se biszex :D

18 L

2010. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de én örülnék az lenne csak nemtom hogy kérdezhetném meg ,mert hát homárnak tartaná az embert ha ő nem, ezért kérdem hogy lehetne
2010. márc. 12. 23:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó ez csajok közt másképp van

De nekem azt mondja a haverom hogy "most milyen jól áll a hajad" mire én "le kéne vágatnom" mire ő "nehogy levágasd"

Meg ha nem találkozunk pár napig akkor következő nap "na nem hiányoztam?" közbe mosolyog

2010. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!