Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés elején, mi az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés elején, mi az, amit az első randikon nem illik megkérdezni, illetve mikor lehet rákérdezni, hogy hány kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
illetve mikor lehet rákérdezni, hogy hány kapcsolata volt? ´= kb 1honap mulva
2011. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1. talin rákérdeztek, nem probléma szerintem ha valaki tudni akarja. Azon a szép kerek 0-án nincs mit magyarázni. :D


20/l

2011. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is az első randin kérdezte meg, hogy hány kapcsolatom volt idáig, és nem éreztem sértőnek, se illetlennek.

21L

2011. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire vagytok egy hullámhosszon, illetve mnilyen típusú ember a másik. Nekem például nincsenek ilyen gátlásaim, az első randin nyugodtan beszélek bármiről, akár illik, akár nem :) már ha tetszik a másik, nem pedig elriaszt.
2011. szept. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan kérdés, mint a "Mi volt a reggeli?" Semmi extra...

Ha emiatt bevágja a durcit, küldd a francba.

2011. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy illik rákérdezni? kérdezzek rá konkrétan?
2011. szept. 1. 01:14
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Hány maci volt a málnásban? Ha mosolyog, akkor sok volt...
2011. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már az első randin is meg lehet kérdezni, h hány kapcsolata volt előtted, vagy még a randi előtt is (ha ismerkedtek pl msn, vagy e-mail-ben), ez nem olyan kérdés, mint az, h "te melyik pozíciót szereted a legjobban szex közben"?! Érted! :D Pl az idézőjelek közé tett mondatot nem illik megkérdezni első randin, de még a másodikon se.


29/F

2011. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!