Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit gondoltok ha egy pasi elso randin megcsokol, sokszor megolel, es mindeg szeretne megerinteni?

Figyelt kérdés

en ilyen vagyok, es sokszor tapasztaltam hogy ez kicsit ellenszenvet valt ki. kb mar ugy kezelem mintha mi baratnok lennenk, es ez talan tul sok. de mondjuk egyik baratnommel epp igy ismerkedtem meg. volt aki utana nem akart beszelgetni, volt akivel szex lett, szoval nem tudok levonni konzekvenciat.


szerintetek letezik egy arany kozeput, hogy mondjuk legyen csok, es par oleleles de annyi? nektek mi lenne az idealis? johet eletkor is. koszi a segitseget lanyok:)



2015. aug. 10. 18:58
 1/4 anonim válasza:

Ha így viselkedne, azt gondolnám, hogy csak dugásra kellek neki.


Talán ne fogdosd őket annyit.

2015. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kanos és csak a d*gásra hajt.

Számomra is nagyon ellenszenves az ilyen viselkedés, pláne első randin. A későbbiekben aztán persze már mehet a nyali-fali, bár én inkább a minőséget preferálom a mennyiséggel szemben. Én első randin is csak max. akkor lennék hajlandó csókolózni, ha meglenne köztünk az a bizonyos szikra. Az ölelés az más tészta, viszont néminemű szimpátiát ez esetben is éreznem kell a másik fél iránt.


Szóval a fentiek hiányában ne mássz rá a lányokra, pláne ne első randin, mert kimondottan visszatetsző.

2015. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszi szepen a valaszokat!

en amugy azt latom a lanyokon ott, hogy tetszik nekik..es beszelunk is kapcsolatrol meg ilyesmi, en mondom oszinten hogy nem tudom meg mit akarok, de ha megismerjuk jobban egymast akkor lehetunk kapcsolatba mert elsore szimpinek tunik..de lehet tenyleg nagyon szexualis vagyok.

meg olyan nincs is mar hogy ne legyen csok hamar, akarmennyire ellenkezik a vegen mindeg lesz, es ugy tunik tetszik nekik...csak hat utolag sokszor nincs erdeklodes:D

2015. aug. 10. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne rohanj ajtóstól a házba! Lassan, ráérősen, mintha neked aztán nem lenne sürgős. Adj időt a csajnak, hogy puhuljon. Hogy este, amikor lefekszik, amikor átgondolja a napját, átjárja a kellemes izgalom, a kíváncsiság, hogy vajon milyen is vagy valójában, és hogy mit hoz a holnap. Ezek ez esti ábrándozások hoznak közel titeket, nem az, ha lerohanod a csajt, hogy levegőt sem kap.
2015. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!