Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan akadt ki a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátnőm, mert 1 napon keresztül egyáltalán nem beszéltem vele és nem is kerestem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka hogy nem kerested? Lehet aggódott hogy valami bajod történt.
2015. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Blade Bone ***** válasza:
Jogos!
2015. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akadjon ki! Én hagytam, h a pasim ellustuljon és szemet hunytam az ilyen "1 nap nem keres" dolgok felett, aztán utolsó hetekben már csak hetente 1X keresett v válaszolt az üzeneteimre! A falra másztam volna tőle utána meg azért teremtett le, h miért vagyok rá mérges. Hát cs***** meg, mert semmibe vett! ahh... amennyire szerettem, most annyira utálom! Szóval ah szereted azt a lányt, akkor keresd őt az istenért! Vannak érzései, törődj vele!
2015. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen jogos. Valószínűleg aggódott, veled ellentétben.
2015. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Árad belőled a figyelmesség és a szeretet!
2015. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem egy kapcsolatban alap, hogy legalább megird neki, hogy "szivem, ma nem tudok neked írni ilyen es olyan okok miatt, de ne aggódj minden oké, holnap irok". Én falra másztam, ha nem írt a barátom, mert nagyon aggódtam érte.
2015. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Miert lenne jogos? Ha nem is volt megbeszelve, akkor egyaltalan nem jogos. Vagy minden nap le kell jelentkezni? Miert is nem keresett O, ha akart valamit?
2015. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én azt hinném valami baja esett, és fordítva is, ha én nem jelentkeznék a barátomnak nagyon de nagyon rosszul esne.Mondjuk mi szeretjük egymást.:)
2015. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mis is szeretjük egymást, mégsem érzem azt, hogy minden egyes napot végig kellene vele dumálnom főleg, ha amúgy sincs jó hangulatom.
2015. aug. 10. 21:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy egész nap vele kell dumálnod, hanem arról, hogy életjelet adsz magadról. Ha megmondtad volna neki, hogy nincs jó kedved és inkább majd holnao beszéltek, akkor nem hiszem, hogy ennyire kiakadt volna.
2015. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!