Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, fiatalabb nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, fiatalabb nálam olyan 6 évvel, még sosem beszéltem vele, hogy szólítsam meg ( elég összetett probléma )?

Figyelt kérdés
Szóval olyan 19 lehet a lány én 25 vagyok, én betegként járok kórházi ellátásra, már 10 éve ( valszeg életem végéig ), ő pedig nem, mint ápoló dolgozik ott, hanem papírmunkát végez. Sokszor láttam már, de nem mertem megszólítani. Én alacsony vagyok, olyan 165 centi, ő magasabb, mint én kb. 170 körül lehet ( ez is necces ), pluszba én nem nagyon vagyok otthon ismerkedés terén. Szerintetek, hogy menjek oda? Az is elég necces, mert ő tudja, hogy én beteg vagyok, elvégre az adataimat ő rögzíti a gépbe és eléggé félek, hogy nem állna szóba velem, mert van egy betegségem, de mindemellett azért teljes életet élek... minden jó tanácsot szívesen fogadok.

2015. jan. 26. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
"Szia!"
2015. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld leszólítani, mondjuk úgy hogy "szervusz! nem téged láttalak péntek délután a Tesco előtt?" nyilván azt fogja mondani nem, de azért beszélgetés kezdetének jó téma lesz. Aztán persze mond hogy "Jaj hát, pedig tisztára úgy nézett ki a lány mint te, még a haja/szeme/stb is ugyanolyan lélegzetelállító volt mint neked" Ha nem hülye venni fogja a lapot és ő is mond rá valamit. :) A magasság pedig nem számít, volt már alacsonyabb pasim :* Sok sikert majd írd meg mi volt, visszanézek a kérdésre :)
2015. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsot. Még persze jöhet mástól is, de ezt biztos kipróbálom.
2015. jan. 26. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!