Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ilyenkor? Mire gondolnátok?

Figyelt kérdés
Lányok, ha egy fiú akiről tudjátok, hogy bejöttök neki, épp távolról néz téged, egyszercsak odamenne hozzátok és ezt mondaná bocsi, de már nem elég az, hogy nézlek, akkor mit szólnátok?: D persze mindenzt kedvesen mosolyogva. de egyébként nem ismeritek még egymást, csak a nevét tudod. mit szólnátok?: )
2010. márc. 8. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

bocsi, de már nem elég az, hogy nézlek

hát ez elég gyökér duma :D

2010. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
ha joo a csávo és a helyzet adja én lekapnám
2010. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég félénk duma, mintha még sosem csajoztál volna. Nekem tetszene, de csak akkor, ha a szöveg másból is állna, nem csak ebből... 22/L
2010. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha odajönne hozzám egy olyan fiú aki nekem is tetszik.Hisz ha csak nézed abból nem lesz semmi,menj oda hozzá,legrosszabb esetben elküld,de akkor később nem fogsz bánkódni azon,hogy mi lett volna ha.

Amúgy szerintem inkább valami olyasmit mondja neki,hogy szia nagyon szimpatikus vagy nekem,szívesen megismernélek.Aztán hívd el valahova,vagy kérd el a számát.Sok sikert!

2010. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Bejönne :D Főleg ha átkarolna és lekapna :D
2010. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Kicsit gáz duma :D:D de mondjuk ha tetszene nekem is nagyon örülnék még ennek a dumának is:)
2010. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
telefonszámot cserélnék vele, és mondanám, hogy akkor találkozhatunk is, hívjon fel.
2010. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!