Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnátok/gondolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok/gondolnátok ha a barátodrol egyszer csak nem tudnád hol van?

Figyelt kérdés

igaz még csak 1.honapja járunk de már 2x is csinált olyat hogy mondta hogy lejön majd hozzám és nem jött le de otthon sem volt és ittas volt.

és majd csak másnap tudnál vele beszélni

mit gondolnál?

és hogy esne?

idegesitenéd rajta magad?

stb


2009. jún. 7. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresnék egy értelmes embert magam mellé,ezt pedig lapátra vágnám. Hát nehogy már. tök megbízhatatlan. Rohangálnak még normális fiúk az utcán:)
2009. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, nem idegesitenem magam, kozolnem a baratommal hogy ha csak ennyi felelossegtudata van akkor mehet jobbra en majd megyek balra. Nem ragadnek le egy ilyen szelhamos alak melle aki egyet mond es mast csinal...
2009. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem pattogás az ha ennyi idö után már szolok?
2009. jún. 7. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
áhh nekem a volt 'gyökerem' EGY HÉTRE tűnt el! nem keresett egy hétig!!! két hónap körül lehettünk! aztán egy hét után azt mondta, hogy odajön a sulimhoz...nem jött és ki volt kapcsolva! aztán valamikor nagy nehezen találkoztunk és azt mondta, hogy nem mondhatja el, majd egyszer elmondja! hát remélem hogy leszop@ttak vele egy lovat! nem igazán idegeskedtem, bár az eszembe volt, de nem érdekelt! és téged se érdekeljen nem érdemli meg hidd el, látod én most hogy beszélek arról a kis sz@rrágóról, te se leszel más véleményen a későbbiek folyamán ha most nem dobod ki, én akkor nem tettem, pedig kellett volna és a vége az lett, hogy még ő dobott engem!
2009. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt már ilyennel dolgom. Nem érdemes időt pazarolni rá, csak fájdalmat okoz. Keress másikat
2009. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!