Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen kevés a szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés a szingli lány akivel lehetne haverkodni és szivatni a pasikat? :D

Figyelt kérdés
Van sok csaj haverom de szinte mind foglalt így sok szórakozásból kimaradnak amikor köztudott h szeretnek játszani a nők is. Legalábbis elméleti síkon mindig jókat nevetünk a kitalált poénokon/szivatásokon amiket másokkal (adott esetben buta fiúkkal) lehetne megtenni :D
2015. aug. 10. 23:04
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Húha, most akkor mutassak like-ot?
2015. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én meg viccből kikötöznélek az ágyhoz és bekenném a puncidat erős paprikával
2015. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérem szépen, így lesz kerek a világ... Apokalipszist, most rögtön!
2015. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem lesz ámítás ha átgurul az ukrán határon egy kamion fullig rakva ak-47-essel és mondjuk 10 ezer menekült lemészárolja az országot


Akár így is megkaphatod amit akarsz

2015. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést. Lány vagy és más lányokkal együtt akarod a pasikat szívatni?
2015. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy elég gerinctelen húzás viszont lehet valaki nem úgy fogja lereagálni h "Mekkora poén volt jót röhögtem" hanem beküld az intenzívre.

De te tod.


Mindenesetre ezért is örülök h aszex vagyok hála az égnek nem érintenek az efféle "problémák".

2015. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ez egy elég gerinctelen húzás viszont lehet valaki nem úgy fogja lereagálni h "Mekkora poén volt jót röhögtem" hanem beküld az intenzívre."


Az még a jobbik eset. A rosszabbik az, ha valakinek az lesz az utolsó csepp a pohárban és megöli magát.

Persze nekünk férfiaknak nem lehetnek érzéseink, minket büntetlenül lehet szivatni, poénból... kérdező egy aljaember vagy és remélem megtapasztalod egyszer, hogy milyen, amikor téged szívatnak, belőled űznek gúnyt pusztán szórakozásból!

2015. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!