Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan férfiak, akik komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Sok olyan embert ismertem meg, akik egéjszakáznak, meg a kalandokra is nyitottak, illetve sok ilyen kapcsolat után szeretnének megállapodni. Engem zavar, ha fűvel-fával összefeküdt a kiszemeltem előttem. Kérdésem lényege, hogy akadnak-e még olyan fiatalok, akik a tartós kapcsolatok iránt érdeklődnek? (20-30 év közöttiekre értem elsősorban)
2015. aug. 10. 23:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Engem meg az zavar, ha egy nő fekszik össze fűvel-fával...:)
2015. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
24 múltam hiába volt hosszú kapcsolatom arra nem került sor. Még mindig hiszek abban, hogy nem járja fészekről fészekre szállni, remélem találok hasonló gondolkodású nőt.
2015. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz, egyébként a válasz igen.
2015. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
léteznek csak minket normális pasikat semmibe vesznek a nők!
2015. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Biztos vannak még ilyen férfiak. Nem mindenki éri be egy egyéjszakás kalanddal. Ez is olyan, mint tűt keresni a szénakazalban. Sok türelem és persze éles szem kell hozzá.
2015. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én is komoly kapcsolatban gondolkodom kizárólag.

Az más kérdés,hogy még nem jött össze.

De csak azt tudnék elképzelni...

24/F

2015. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezünk egy páran. 21/f
2015. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
azt észre vettem hogy amelyik pasi komoly kapcsolatot akar az annak sose jön össze!
2015. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, de minek, en mar feladtam. Nem akarok mast csak egy atlagos rendes lanyt, de ha nincs akkor beerem azzal ami van.
2015. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút. Én ilyen vagyok. És ne hidd azt, hogy azért, mert nem tudnék egyéjszakást találni. De ha nem is tudnék, még akkor is elmehetnék prostituálthoz, ahhoz csak pénz kell.


Nem, nem erről van szó. Nekem a gondolkodásmódom része az, hogy az egyéjszakás kaland nem más, mint egymás kihasználása, tárgyiasítása, és eszköznek való használata.


Párkapcsolatot keresek, olyan amelyben megbecsülnek, és szeretnek. Én erre vágyom igazán.

2015. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!