Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor egy férfi/fiú ilyesmike...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi/fiú ilyesmiket kérdez, akkor azt miért teszi? Hogy lehet megkülönböztetni, hogy most akarna tényleg valamit, vagy csak egót épít? 21L

Figyelt kérdés

Tehát, hogy ő+én együtt? Mit gondolok erről? Meg róla, mint férfiról? Több ilyen jellegű kérdése van, nem 1x kérdezett már ilyesmiket.


Természetesen nem vagyok szívbajos, így rákérdeztem, hogy miért kérdezi? Azt mondta, csak érdekli, hogy mit gondolok róla...


Önbizalom hiányos, viszont tudom, hogy tetszem neki, mégse értem...:/


2015. aug. 11. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pontosan mit nem értesz?
2015. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hogy miért kérdezi? Már többször megkérdezte, de csak kíváncsi rá, meg csak érdekli. Miért kíváncsi ilyesmire? Én senkitől nem kérdezek még hasonlót sem, ezért fura nekem.
2015. aug. 11. 20:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem igaz,hogy csak kíváncsi rá,ennél több van mögötte.
2015. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Arra kíváncsi, hogy bejön-e neked és összejönnél-e vele, ha a helyzet úgy hozza...

Komolyan, sok nő miért nem képes a dolgok mögé látni?!

2015. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert mikor rákérdezek azt válaszolja, hogy csak érdekli, mert komoly lány vagyok. Pont úgy jön ki, hogy még én gondolok bele valamit a dologba, mikor ő csak kíváncsi...
2015. aug. 11. 20:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, ő tudja mit akar te viszont kíváncsi vagy mert nem vagy biztos benne h ő mit akar.
2015. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hogyne lennétek kétségeim, mikor nem konkrét. Mondja meg kerek-perec.
2015. aug. 11. 21:00
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki akkor nem önbizalomhiányos egyáltalán. Ha az lenne ilyeneket nagyon nem merne kérdezni.

Itt tényleg az lehet, hogy pozitív visszajelzést akar vagy valami konkrétumot kihúzni belőled, hogy tudja van-e értelme továbbmenni.

2015. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam önbizalom hiányos, de akkor talán mégse, hanem inkább szeretet hiánya van?
2015. aug. 11. 21:04
 10/17 A kérdező kommentje:
Aki figyelemre, elismerésre vágyik, milyen hiányos?
2015. aug. 11. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!