Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Negyvenes sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Negyvenes sportos pasi vagyok, de sajnos csak a fiatalabb lányok jönnének be (+18 felettiek). Miért van ez? Szerintetek lehet még találnom fiatalabb nőt, aki nem csak a pénzemért akar velem lenni, és hozzámjönne?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Én 19 éves vagyok, de nem jönnék össze apámkorúval. Inkább saját korosztályomból keresgélek. Egyébként mindig is érdekesnek tartottam, hogy az ilyen férfiakat egyértelműen szexuálisan izgatja a fiatal, hamvas lány, mert szellemi téren nagyon nem egy szinten vannak, viszont a pasas cserébe elvárja, hogy ne a külsőségekre menjen a lány, mint pl. a pasi pénze. De ne aggódj, találni fogsz ilyen fiatal lányt, csak a "pénzed nem érdekel" halmazban vannak nagyon szűkösen a potenciális jelöltek.
2015. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én sem jönnék össze. +5 év belefér, de több nem. Szerintem keress egy 35 év körüli nőt és állapodj meg végre. A korombeli lányok nem a te asztalod, ő még szórakoznak. Neked már nem kísérletezni kell. De ez az én véleményem. 20 éves vagyok, beteg dolog lenne egy 20 évvel idősebbel még flörtölni is. Kapuzárási pánikod van. Meg kell értened, hogy önmagadért egy fiatal csaj se fog téged választani, mikor ott van nekik egy 20+ szexi srác, a friss hús, a saját kategóriájuk.
2015. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én már 33 vagyok, de mindig úgy álltam hozzá, mint az előző: + 5-7 év, nem több. Szerintem nagyon-nagyon-nagyon kicsi az esélyed a fent leírtakra. Arra már sokkal nagyobb, hogy találsz egy olyan lányt, aki kiválóan hazudik:S, és később jó eséllyel nagyot fogsz koppanni.
2015. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Tehát te csak a külsejéért, fiatalságáért választanál egy nőt, de ő meg úgy szeressen, ahogy vagy... logikus. :)


Egyébként ismerek ilyen férfit, és komoly lelki oka van annak, hogy nem tud korabeli nőkhöz vonzódni, gyakorlatilag megrekedt egy kamasz érzelmi-pszichoszexuális fejlettségi szintjén. Ez pedig azért is gond, mert ha találsz is fiatal partnert, hosszú távon nem fog működni a dolog, hiszen ő sem marad mindig húszéves... Pláne, hogy a nagy korkülönbséggel létrejövő kapcsolatokban a felek idővel "egymáshoz öregednek".

2015. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Én 21/N vagyok, párom 37/F, nem kell a pénze, van nekem is. Én simán az idősebbekre bukok, egyszerűen nem vonzanak a korombeliek ;) Komoly, nyugodt, nem bulizik, van életcélja, tapasztalata, véleménye, kialakult személyisége, ráadásul egy az érdeklődési kör, hobbi, stb. És mikor megismert még csak 19 voltam, még nekem is fura így leírni, de valahogy nem érződött köztünk a 16 és fél év korkülönbség. Bár ez inkább az én érdemem, akkor már 3 éve egyedül éltem! :) Nem reménytelen, de válogass rendesen, mert sok a hulladék!
2015. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is csak az idősebb férfiak jönnek be. Én példaul egy ideje már egy negyvenegy éves férfit szeretek :S de most úgy néz ki, lesz belőle valami. :) Humoros, intelligens, kedves. A korombeli fiúkra csak haverként tudok tekinteni, túl komolytalanok.A lényeg, hogy jó nagy hülyeségeket írt Valaki. Persze, sok fiatal lány a pénzért akar jóval idősebb pasit, de vannak, akiknek szimplán csak ők tetszenek. :) 22L
2015. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Veled már gyereket sem lehet vállalni,túl öreg vagy.
2015. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!