Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A közeljövőben szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közeljövőben szeretném elmondani egy lánynak, hogy tetszik, nagyon kedvelem, és szeretném elhívni valahova. Hogy lehet jól kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés

Egyetemen csoporttársak vagyunk, az ősz vége óta elég sokat beszélgetünk, sajnos döntő részben csak facebookon, de nagyon megkedveltem.


Nem vagyok túl rutinos ezen a téren, ezért kérnék pár hasznos tippet, hogy a "nagy vallomásnál" mit jó elkerülni, és sikertelen próbálkozás esetén mi a legjobb..


Nem vagyok egy elkényeztetett valaki, tehát nem fogok a falnak menni, szitkozódni, vagy bármit csinálni, ha nem jön össze, de egy sima "ok, megértem", vagy "rendben, semmi gond" válaszon kívül nem jut eszembe semmi.



2015. aug. 14. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ahhoz, hogy elhívd valahova, nem kell automatikusan szerelmet vallani:) Hívd el és figyeld a reakcióit. Szerintem azért lehet látni, hogy kölcsönös-e a dolog, vagy ő csak haverkodni akar.
2015. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy a visszautasításnál amikor megtanultam, hogy a legjobb válasz az ilyen közönyös duma, hogy "ok, megértem," még az adott csaj aki visszautasított kérte azt, hogy fejtsem ki neki az érzéseim. Meg felháborodott, hogy semmit nem jelentett számomra az ismeretségünk, mert közönyös vagyok. :D :D :D Ki érti a nőket? Mindegy, a lényeg az, hogy a legjobb a közönyös válasz.
2015. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Te aztán pozitív egy fazon vagy! :)

Első tanácsom, hogy ne legyen nagy vallomás. Hívd el valahova, aztán ott viselkedj úgy, hogy észrevegye, hogy tetszik neked!

Ha elutasít, akkor meg olyan mindegy, mit mondasz, nem? Ne verd meg! :)

2015. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellene így egyből szerelmi vallomással kezdeni.. Kérdezd meg, van-e kedve elmenni veled valami közös programra kettesben. Ha kérdi, milyen célból, akkor mondhatod, hogy azért, hogy jobban megismerjétek egymást, mert te jól érzed magad veled. Ha visszautasít, akkor sajnálod, de megértetted. Tedd hozzá, hogy reméled nem fogja ezentúl kényelmetlenül érezni magad a közeledből, mert részedről nincs harag, továbbra is mehet úgy minden, ahogy addig.
2015. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Milyen szakra jársz? Mert olyan jó lenne, ha te lennél az a srác akivel sokat beszélgetek fb-on :)


Amúgy a saját helyzetemből kiindulva hívd el, de nagy vallomások nem kellenek. Valószínű nem utasít vissza, ha nem lennél szimpatikus neki biztos nem beszélgetne veled annyit.

2015. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak kérdezd meg, hogy lenne-e kedve meginni veled valamit, vagy elmenni valahová (kiállítás pl., ami mindkettőtöket érdekelhet). Arra figyelj oda, hogy te ne add a haversrácot, érintsd meg, simítsd meg, nézz sokat a szemébe, érezze, hogy tetszik neked.
2015. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy eleve elutasításra készülsz, nem szabad ;)


Szerintem sem jó ötlet a "nagy vallomás". Azért, mert kikényszerítesz vele egy határozott állásfoglalást, amire könnyen lehet, hogy nem áll készen, megijed és elutasít. Akkor is, ha amúgy nem zárkózna el. Vagy ha már vallasz, akkor ne komolykodd el, fenn kell tartani a könnyed légkört.


>Csak kérdezd meg, hogy lenne-e kedve meginni veled valamit, vagy elmenni valahová (kiállítás pl., ami mindkettőtöket érdekelhet). Arra figyelj oda, hogy te ne add a haversrácot, érintsd meg, simítsd meg, nézz sokat a szemébe, érezze, hogy tetszik neked.


Ez jó tanács! Legyen közös, de fesztelen program, nem kell komoly randi. De mindenképp közeledj, ne "haversrác" legyél. Tudnia kell, hogy többet akarsz, de a hősszerelmes vallomás általában inkább riasztó.

2015. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5-ös, pénzügy-számvitel :D


Köszönöm a bíztató, hasznos válaszokat mindenkinek..


Lényegében akkor először hívjam el valahova, és ha eljön, és jól alakulnak a dolgok, akkor utána célszerű beszélni a dologról, utalgatni, ill figyelni a reakciókat.

2015. aug. 14. 23:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell erről beszélgetni, nem kell vallomás, meg nem kell egyből vörös rózsa. Ha jó lesz, elhívod újra. :) Ezt hívják úgy, hogy randizás. :D Éreztesd vele, hogy tetszik, de ne beszélj az érzéseidről az első néhány randin, mert az marhára ijesztő.
2015. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!