Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kézenfogva sétálás, csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kézenfogva sétálás, csókolózás, ölelkezés már nem jelent semmit a lányoknak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben nagyon beritkítottam az ismerkedést a sok rossz élmény miatt.


Kétszer fordult elő a 3 alkalomból, hogy kézenfogva sétáltunk, csókolóztunk, ölelkeztünk stb. a randin.


Mégis mind a kettő pár nappal később úgy kidobott, mint a huzat. (talált magának mást)


Csak azt nem értem, hogy akkor miért voltak ilyen készségesek? Mert ők is kezdeményezték, nem én nyomultam...


huszonéves lányokról van szó.


2015. aug. 14. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

lehet nem itt volt a gond...

első randi oké, de utána gyökér bunkó voltál ne csodálkozz...

vagy dugni akartak, de te nem...

meg sorolhatnám...


22F

2015. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én pl. nem tudnék csókolózni meg romantikázni olyan lánnyal, akit másnap kidobnék egy másik nőért.


Érzelmeket is beleviszek. Nem poénból csinálom...

2015. aug. 14. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet akkor még nekik is vannak érzelmeik, csak gyorsan kiábrándulnak belőled...
2015. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
mert a mai 20on évesek nagyon gyerekesek
2015. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
A lányoknak ez semmit nem jelent. Kiröhögnek. Vidd plázázni. Vegyél neki valamit. Hívd meg valamire. Utána mondhatod hogy van mit segítenie ezért neked. Ha kettesben vagytok már térdel is eléd hogy meghálálja amit kapott. Sajnos a legtöbbje mai fiatal lány ilyen. Nincs romantika szerelmeskedés. Kézzelfogható dolgokat akar magának kapni a lány. Utána tudja hogy meg kell hogy adja amit egy férfi a szexben megkíván. Ennyi ma az ismerkedés!
2015. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Túl kedves, rendes, romantikus voltál.
2015. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Na én meg pont ilyen pasit nem találok, a randin még csak csók sem szokott lenni... Én hiányolom a romantikát.
2015. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Csókolózni kell, de nem romantikusan, hanem mint egy vadállat. A nőknek a brutalitás kell, nem a gyengédség.
2015. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem valami fontos dolog lehet a háttérben, amit te nem gondolsz lényegesnek. Nem lehet, hogy eljátszottad a gazdag srácot (meghívtad valami puccos helyre kajálni, stb) és emiatt egyből elkezdett váladékozni? Aztán amikor elmondtad, hogy mennyi a havi jövedelmed akkor élből elhajtott. A nőknél semmit nem jelent egy smárolás meg egy kis romantika, 25 éves koruk alatt egy helyes pofival bármikor elmennek, 25 éves kor felett pedig ha Ferrarival érkezel. Félreérted a viselkedésüket.
2015. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha egy buli után hazakísér egy srác aki ott szedett fel akkor nem jelent semmit a csók ölelkezés kézfogás


randinál igen :) nem engedek egy kézfogást sem ha nem akarom őt páromnak


20/L

2015. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!