Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy arról álmodozom, hog legyen egy fiu barátom akivel csókolóznánk meg ilyenek de nem lennék belé szerelmes hanem az egyik nagyon jó barátom lenne?

Figyelt kérdés
Ez normális? mert ha valaki arra vágyik h legyen egy pasija oké, meg ha arra hogy legyen egy fiu barátja oké. De értitek én nem akarnék belé szerelmes lenni csak azt szeretném hogy az utcán kézenfogva menjünk meg hozzábújjak és közben semmi nem lenne köztünk érzelmileg.

2013. aug. 8. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugi velem is ez van:) 14L
2013. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát, majd kinövöd
2013. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj kérdező :)
2013. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is mindig ilyenen gondolkodtam. Csak éppen olyan nehezen találok olyan lányokat, akik szimpatikusak és vonzóak, hogy magamat ismerve biztos beleszeretnék az illető lányba egy ilyen kapcsolatban. Bár egy tesztet megérne.. A felettébb unalmas és unkreatív szidalmak kerülése végett: Elenyésző számú lányhoz volt eddig szerencsém, akivel lett volna közös témának, nem lett volna szélsőségesen más a világnézetünk, és kölcsönösen szimpatikusak lettünk volna egymásnak.

f17

2013. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hasonlóan gondolkodom mint,te :)

19/F

2013. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod megcsinállak.
2013. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
majd felnősz.
2013. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen lány barátról ábrándoztam de esélytelen volt. Neked viszont most itt van az internet. :)

Teljesen normális amit akarsz.


Sőt én szívesen csókolóznék lányokkal csak úgy mindentől mentesen. :)

2013. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!