Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet beszélgetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet beszélgetni egy randevún, úgy általánosságban?

Figyelt kérdés
A könyvtárban láttam meg, persze csak a távolból figyeltem először. Aztán megtudtam a nevét, iwiwen volt pár üzenetváltás, ő is tudta, hogy ki vagyok (mármint a könyvtárban látott már). Msnen elég jól elbeszélgetünk már vagy 1 hete, és pénteken elhívtam 1 teaházba. Na most miről lehetne ott beszélgetni, mert azért nem szeretném, ha egyikünk sem beszélne, csak ott hallgatnánk, hanem hogy közeledjünk egymáshoz, esetleg összejöjjünk. Ez ügyben kérném a segítségeteket. Előre is köszönöm.
2010. márc. 9. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármi:kivéve sex és az exek :D
2010. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanarról mint msnen, személyesen azért csak jobb. Am az előttem lévő amit mondott az aranyszabály :D
2010. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ne aggódj úgyis jön a téma magától!:) aztán arról vagy neked vagy neki eszébe jut valami más és így tovább... tudod asszociációs készség...ilyenkor jól jön:) hajrá!

22/L

2010. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
WOW-ról
2010. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

kukiról punciról és ezek találkozásáról...

no meg h mi történt a barátok közt előző részében

sok sikert! tuti tippek :)


by:Bond

2010. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Politika(főleg a Jobbik), vallás, fajelmélet, Mein Kampf című remekmű, UFO, szellemek.

Tuti jó témák, a barátnőd/barátod oda lesz érte!!!

2010. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha a könyvtárból ismeritek egymást, akkor kiindulópontnak az is jó lesz.

Mit keresett, miért pont azt kereste, mire készül (ha mondjuk suli miatt, vagy munka miatt kellett neki egy bizonyos könyv), mi volt az első könyv, amit olvasott, hogy tetszett neki, kötelező olvasmányok. Nem kell agyoncsépelni ezt a témát sem, de kiindulásnak jó. Aztán onnan már jöhetnek a gyerekkori élmények is, vagy az általános iskolai nehézségek, tanárszívatások, vicces sztorik. Ha mélyebb témákra akarsz evezni, akkor kérdezheted a terveiről, mit képzel el a jövőjéről, hogyan látja magát 5-10 év múlva, ilyesmi.

Igazából a lényeg az, h ne görcsölj. :) Bármi ami eszedbe jut. :)

Remélem, segítettem, majd írj, h mi lett! ;)

L/23

2010. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hülye állatokról mint pl. egy debil ismerősőkről nálunk ez bejön!! xd
2010. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A komoly és hasznos választ adóknak köszönöm szépen, a többinek meg üzenem, hogy az ilyen bunkó tajparasztoknak kellene rálépni a farkára, aztán hanyatt dönteni őket.
2010. márc. 12. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:
tajparaszt (Y)
2010. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!