Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nagy baj, ha vegigpoen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nagy baj, ha vegigpoenkodom az elso randit?

Figyelt kérdés
Kis komolyat is vigyek bele, vagy nem muszaj?

2015. aug. 17. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Vigyél bele valami komolyat is, nem biztos, hogy egy humorzsákra vágyik.
2015. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak ha vicces vagy...



Ha érted hogy értem.

2015. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kis komolyabb beszélgetés sem árt, de inkább legyél vicces, mint túl komoly.
2015. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeretik a humort, de ne legyél az a fajta idióta, aki semmi mást nem tud, csak poénokra vadászni és sokszor már erőlteti.
2015. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De az a baj h mindenrol poen jut eszembe es nem tudom visszatartani, de be szokott jonni, csak tenyleg valtoztatni kene, mert ugy latszik h tetszik, de utana atgondolja es nem az jut eszebe h vicces voltam-e, hanem az h komolytalan vagyok.


Ezt a veget jol gondolom?

2015. aug. 17. 13:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyből berakod magad barátzónába, egy vicceskedő kis hülyegyerek benyomását keltve.

A jó humor nagyon fontos, de jól kell használni. Ritkán, de akkor üssön.

2015. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ameddig nem ismered a másikat, nem tudod, hogy nála hol a határ a viccekben, és milyen témát nem tart egyáltalán viccesnek. Lehet, hogy nevet rajta, de többet elmondasz magadról a vicceiddel, mint gondolnád. Ezen kívül nincs annál idegesítőbb, mikor egy számodra fontos kérdésre szeretnél választ kapni, de a másik direkt húzza az agyad, elüti cseppet sem vicces szövegekkel a válaszadást, mintha nem merné vállalni a véleményét. Ezzel nem felkelted az érdeklődését a másik nemnek, hanem inkább meggyőzöd róla, hogy többet kell veled szenvedni egy normális kapcsolat kialakításához, mint bárki mással, úgyhogy inkább hanyagol a továbbiakban. Jó, ha van humorérzéked, de nem szabad csak erre kihegyezni az egész randit.
2015. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, komoly is vagyok mikor kell azert, csak elejen foleg oldani kell a masikat, ha szotlannal vagyok akkor ez a legjobb modja h megnyiljon. Ha komoly kerdest kapok akkor nem huzom. Meg viccelve el is lehet mondani egy velemenyt a kerdesrol, igaza volt annak aki azt irta h jol meg lehet ismerni a poenokbol sztem.
2015. aug. 17. 14:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van humorerzekem! A mostani baratommAl egy csomot viccelodtunk ismerkedeskor. Soha nem gondoltam arra, hogy konolytalan Lenne! Amugy nincs igenyem komoly pAsira. Eltartom magam, jol elek. Semmi szuksegem biztonsagErzetre vagy tamogatasra. Szoval legyen csak vicces!
2015. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ovodasnak neznelek. Nekem nem tetszene
2016. febr. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!