Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 21-23 éves csajok mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 21-23 éves csajok mi alapján választanak párt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 20:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%
Külső = Pénz > személyiség > intelligencia > érzelmi fejlettség > minden más.
2015. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
külső, figyelmesség, empátia, mennyire érzelgős ( jobban szeretem ha egy férfi nem nyálas, de lehet hozzá bújni) le fogtok pontozni, DE nekem a mostani párom 110 ezret keres, és nem kérem hogy költsön rám sőt kifejezetten kellemetlennek érzem :S Szeretem ha a saját pénzemből veszem meg magamnak amit szeretnék. Nekem nem azért kell, hogy pénzeljen.
2015. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ennyire számít a pénz en nem is mondanám meg mennyit keresek ha nem együtt élünk.
2015. aug. 4. 20:25
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Hamar kiderítik egy két kereszt kérdés és annyi. Például tipikus indirekt kérdés amit szoktak tőlem kérdezni, hogy hova szoktam járni nyaralni, milyen gyakran, mennyi időre. Ha nem mondasz valami szépet, akkor bizony már csak a külsőd húzhat ki a csávából. Ha az sincs akkor általában mennek a következő jelentkezőhöz. Ha igazi bunkó vagy akkor talán tudsz rájuk hatást gyakorolni hogy te mennyire férfi vagy, szóval itt még talán. Az iq/eq dolog pedig már sokadagos szempont, nagyon ritkán kapsz tőlük második randit ez alapján.
2015. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
látom kérdező a szövegértésed 0 :D oda írtam világosan, hogy KIFEJEZETTEN KELLEMETLEN HA KÖLT RÁM, MERT A SAJÁT PÉNZEMBŐL AKAROM MEG VENNI AMIT ÉN SZERETNÉK. #2
2015. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
nálunk nem titok mennyit keresünk, ő is tudja hogy én mennyit... #2
2015. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
36%
Külső + anyagiak. Más nem számít.
2015. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen korban főleg külső magasság + jóképűség + jó öltözködés viszont a népszerűség és a pénz is sokat számít, később ez módosul arra hogy már főleg a pénz érdekli a nőket.
2015. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

Hiába ír bárki őszinte választ, ha nem pénz és extra menő külső, akkor nem fogadja el se a kérdező, se a többi válaszoló.

De amúgy leírom, hogy valójában nem vagyunk egyformák. Megdöbbentő, de a világ attól színes, hogy nem fekete-fehér. Ha úgy gondolod, hogy minden nő egyforma, akkor sajnos nem nyitod ki elég jól a szemed, vagy mindig rossz felé nézelődsz. Ez nem a normális nők hibája.

22 éves vagyok boldog szerelmen, megértésen, harmónián alapuló többéves párkapcsolatban egy arra tökéletesen alkalmas intelligens, átlagos szomszéd srác kinézetű igazi nagybetűs Férfival. És ezt nem a pénztárcája határozza meg, hanem a személyisége, ami tökéletesen alkalmassá teszi számomra. Pedig nálunk is vannak nehezítő és hátráltató tényezők, sőt anyagilag se állunk jól, egyelőre össze sem tudunk költözni.

Sajnálom a sok kiábrándult embert, és valahol megértem a megkeseredettség okát, én is láttam sötéten a világot, de nem tudom elfogadni és nem tudnék belenyugodni ebbe a többiek helyében sem.

2015. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen mindegy mit írsz #9, mert amikor az életben vagyunk akkor minden szó szerint igaz amit leírtam. Egy nőnek sem kellettem még mert sem gazdag, sem "jópasi" nem vagyok. A többi dolgot - velük együtt engem is általában unalmasnak tartják.
2015. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!