Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves fiú vagyok, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, van egy nagyon jó barátom, aki lány, és beleszerettem. Már tájékoztattam, hogy többet érzek barátságnál, de ő azt mondta, hogy nagyon szeret engem, de csak, mint barátot. Ha akarna valamit, akkor neki kéne jeleznie felém valamit?

Figyelt kérdés

Januárban már tájékoztattam, hogy én többet érzek barátságnál, de ő azt mondta, hogy nagyon szeret engem, de csak, mint barátot. Azóta is sokat találkozunk, most kezdődik a suli, megint nap mint nap együtt leszünk, és én még mindig szeretem...olyan nehéz ez.


A kérdésem az lenne, hogy ugye jól gondolom, hogy én ne próbálkozzak be nála megint, hanem ha akarna valamit, akkor ebben a helyzetben neki kéne jeleznie felém valamit?


2008. szept. 6. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
sajnos úgy van,ahogy mondod, nem akar többet ...
2008. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő tényleg csak a barátod szeretne maradni!
2008. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát felejtsd el ezt a lányt, nem fog járni veled, sajnos. Keress mást, annyi korodbeli lány van, nemde?
2008. szept. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, voltam már ilyen szituációban, éppen ezért azt mondom, ne add fel a reményt! :)

Persze, ne mindent erre az egy lapra tegyél fel, de tudd, hogy a lányok nagyon szeszélyesek tudnak lenni, és - mint a fiúk is olykor - sokszor éppen abba szeretnek bele, aki közel van, de mégis távol.

Amint tisztázzátok, hogy köztetek nem lesz több barátságnál, és te tartod a három lépés távolságot, de persze továbbra is rendes maradsz, stb., ... viszont iránta (látszólag) már nem érdeklődsz "úgy", és keresed más lányok társásaságát is, akikkel szintén ugyanolyan figyelmes leszek, mint ezzel a lánnyal, felébredhet benne a féltékenység.

Ez persze csak elmélet, ami olykor bejön, olykor nem, ... de én azt mondom, a helyzet közel sem reménytelen :)

Ha nagyon féltékeny lesz és meggondolja magát, sztem jelezni fog vhogy! :)

2008. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!