Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder, Badoo stb. Sziasztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, Badoo stb. Sziasztok, főleg lányok válasza érdekelne, ti gondolom kaptok naponta legalább 1000 üzenetet, hogyan szelektáltok, vagy kb hányra válaszoltok? Én akármit írok nem válaszol kb senki:D

Figyelt kérdés
Akik meg nekünk férfiaknak írnak, azok pedig hát a nem túl szép lányok, és akkor még finoman fogalmaztam... Tudom az éremnek két oldala van, de akik írnak azok kb tényleg a barlangi troll kategória, én meg esküszöm nem nézek ki olyan rosszul:) Pedig nem az ilyen modell-típúsú lányoknak írok, hanem az ilyen kedvesnek tűnő, aranyos lányoknak, és általában nem is hülyeségeket..... Kb milyen típusú levelekre válaszoltok? Huh kicsit hosszú lett, na mindegy remélem valaki legalább erre válaszol:D

#Tinder #badoo randi
2015. aug. 17. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Egyikre se válaszolok, csak azért vagyok ott, hogy olvassam őket :D Néha egész vicceseket írnak.
2015. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

#1

Na, ezért értelmetlen a társkereső, mert ilyen nőkkel van tele, mint te. Csak szórakozni jársz fel meg az egót növelni.

2015. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor már kezdem érteni hogy mi lehet az oka:DDD
2015. aug. 17. 22:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Néha vicceset írnak, néha meg elküldenek any_dba, mi? :D
2015. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor inkább nem írok senkinek, pedig gondoltam megadom az esélyt ennek is, hátha, akkor marad a leszólítgatás, mondjuk az is elég gáz kategória.
2015. aug. 17. 22:17
 6/18 A kérdező kommentje:
Am tényleg csak a legelkeseredettebb, legocsmányabb nők vannak fenn komolyan az oldalon, a többi vagy kamu, vagy olyan mint az "1" leányzó:D
2015. aug. 17. 22:19
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

fuuu, basszus...

Most már, értek mindent, hogy miért van ez a kuss, a másik oldalon néha. Tudom, hogy nem nézek ki sz@arúl, értelmes is vagyok, sőt részegen nyomi szöveggel is felcsípek egy átlagos csajt. Szóval, csak az önbizalom növelés és a röhögés a cél? Nem baj... Csajok csak üzenem nektek, a ti dumátok fényévekkel pocsékabb.

2015. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Am én néha ilyen jó nagy hülyeséget írtam a magam szórakoztatására, hogy :Bocsi nem tudod mi volt ma a barátok köztbe? Nagyon fontos lenne..:D ....... de ezekre se jött válasz:D
2015. aug. 17. 23:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Most "játszottam" vele én is de azt se tudom, hogy lehet írni valakinek :D
2015. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy ötletre jó lenne, kár hogy így el van basz...... tényleg nincs amúgy olyan csaj aki tényleg egyedül van, és tényleg ezért van fenn, és nem csak azért mert feltünési viszketeksége van?
2015. aug. 17. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!