Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy amerikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy amerikai úttal meglepni barátnőmet nem lenne erős?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt és 800 ezer forintból már kijönne egy szép amerikai nyaralás jövőre. Ti mit szólnátok hozzá, ha a barátotok New York-i utazással ajándékozna meg?
2015. aug. 18. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne, de ha már ilyen messzire lehet menni, akkor valami egzotikusabb jobb lenne, pl. Mexikó, vagy ott van a Karib-tenger.
2015. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Ennyi pénzből én jobban örülnék 4-5 nagyobb utazásnak olyan helyre, ahova szeretnék menni. Ezek között nem szerepel New York.. ha nagyon drága helyet akarnék keresni, akkor inkább Peru. De persze csakis akkor, ha a ház és minden szükséges dolog már le van rendezve. Olyan embert nem vennék komolyan, aki szórakozásra költi a pénzét, miközben lenne hasznosabb hely számára.
2015. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Talán igazatok van, jobb lesz inkább közelebbi, de egzotikusabb hely. Mexikót, Perut már nem bírná a bukszám.:D
2015. aug. 18. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Amerikába úgy érdemes menni, ha van lehetőség alaposan bejárni, több államot. New York önmagában nem olyan nagy szám... persze érdekes, izgalmas, meg minden, de csak ha egy állomás a több közül. Mondjuk ha összekötöd egy floridai nyaralással, akkor már más a helyzet. :)
2015. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ázsia is nagyon jó. Ha nekem bejelentenéd, hogy Indiába megyünk nyaralni, ott helyben lesz.opnálak :D
2015. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Először puhatold ki, hogy a barátnőd hova szeretni menni. Vagy hogy egyáltalán szeretne-e.
2015. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék nagyon a helyében... persze hogy Ő mennyire lenne oda ezért,az már más kérdés. :)
2015. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeret utazni a barátnőd? Melyik országot szereti? Ha ezekre van válaszod és meg tudod engedni magadnak, akkor az király ötlet. De csak azért ne vidd el amerikába, mert az egy nagy dolog. Olyat adj neki amit nagyon szeret. Én speciel örülnék neki, mert teljesen odáig vagyok az angol nyelvért és az országokért ahol beszélik. Ha pl valami exotikusabb helyre akarnának vinni, akkor viszont röhögve elküldeném az illetőt, mert utálom meleg helyeket, azok meg általában melegek. Szóval azt nézd, hogy mit szeret, személyes legyen.
2015. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*egzotikus
2015. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A személyiségétől függ, milyen típusú nyaralásokat szeret. Én pl. biztos más úticélt választanék, mert jobban szeretem az olyan helyeket, aminek van történelme, és értékelhető természeti szépsége is lehetőleg. Ennyi pénzből én éppen ezért inkább egy kiadós európai körútra szavaznék, amiben van történelmi program is, sok városnézéssel, meg lazulással egy-egy szép tengerparton.


A meglepetésnek biztos nagyon fog örülni, de annak még jobban, ha olyan helyre viszed, amiről mindig is álmodott. Ezzel sokkal inkább lenyűgözöd, mint önmagában egy puccos úttal, mert érződne belőle, hogy figyelsz rá, ismered a vágyait. Egy nőnek ez fontos ám nagyon. :) Ha tudod, hogy New York tetszene neki, akkor tökéletes választás, de ha ő egy toszkán romantikázásnak vagy egy svédországi viking templomos körútnak jobban örülne, akkor azzal lepd meg inkább. :)

2015. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!