Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néhány csaj ennyire béna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány csaj ennyire béna, hogy kérdezni se tud, vagy csak azoktól nem kérdeznek sokan, akik nem érdeklik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 08:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Néha egyébként beszélgetés közben kérdezd meg magadtól, hogy vajon élvezi-e a társaságodat. :)
2015. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#10 - nem így értettem teljesen, de ha egyátalán nem kérdez, akkor vagy az van, h üres, vagy hülye, vagy nem érdekel semmi velem kapcsolatban. És én dumálok, többet sajnos, mint kellene, de ha ő se hozzászólni nem tud semmit, se kérdezni nem akar, se beszélni nem akar, akkor folytassam én? És tudom, h nem kell folyamatosan beszélni, de szavak nélkül nem fogom megismerni a másikat. És én a saját mondandómat tudnám folytatni napestig, de nem előadást akarok tartani. :)


#11: ha nem vagyok vicces, vagy unalmas vagyok, akkor mondja meg, nem az, h végigröhögi az egészet, hazamegy, és rájön, h ez a srác nem 100-as. :D vagy nem az, h neten beszélünk, és annál többet nem tud megkérdezni, h milyen napod volt, vagy vmi tucat kérdéssel jön. kezdésnek oké, h nem tud, de utána azért ne ez legyen már csak a tarsolyában.

2015. aug. 19. 12:03
 13/20 anonim ***** válasza:
Marad az, hogy nem érdekled igazán, de unaloműzésnek jó vagy, nincs témája, máshol járnak a gondolatai, nem akar egyedül lenni.
2015. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
jó, de akkor miért jelöl kedvencnek az egyik oldalon??
2015. aug. 19. 12:23
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem érdekled, csak nem szeretne bunkó lenni. Ne keresd egy darabig, nézd meg , hogy vajon Ő keresi-e a társaságodat.
2015. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a kérdezés is egy fontos dolog. Az, hogy valaki milyen kérdéseket tesz fel, már az is sokat elárulhat róla. Engem pont az feszélyez, ha valaki rákezd a monológjára és úgymond "kitúr" az eszmecseréből, passzivitásba tuszkol. Nekem semmi bajom nincs azzal, ha az egyik fél csak kérdez, mert abba is bele lehet csempészni információkat. De a legjobb felállás természetesen, ha mindkét fél kijelentő mondatokban beszél és a végén elhangzik egy őszintén kiváncsi kérdés. Én meg azokkal nem tudok mit kezdeni, akik nem kérdeznek, csak várják, hogy elkezdjek valamit magamtól. Rendkívül kellemetlennek tartom, mert egyszerűen erre nem vagyok képes, irritál a "na mesélj valamit, mizujs veled" soha nem jut eszembe semmi. Pedig ha konkrétumokról van szó akkor még olyan témakörökben is elboldogulok, amihez nincs sok közöm. Múltkor két órán keresztül beszélgettem pl. a búvárkodásról, mikor közöm nincs hozzá. De a "na mesélj" után tücsökcirip jött volna.
2015. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Néhány? Úgy 10/9. Ezen az oldalon is, ha egy csaj kiír egy ismerkedős kérdést, és kulturáltan bemutatkozom, írok magamról pár érdekességet, a végén pedig még meg is kérdem, róla mit érdemes tudni, 90%-ban vissza se ír. Maradék meg visszaír 2 szót. De mikor egy kérdés alatt elküldtem egy csajt melegebb éghajlatra, az írt 3 anyázós novellát.:))
2015. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

ez így van, én beszóltam egyszer vki mellére, annyit még nem írt nekem csaj, h milyen bunkó vagyok. :D legalább kicsit lefárasztottam. :DDD persze jobban örülnék, ha nem csak az én örömre lenne ez, h ilyen sokat ír vki, hanem az övé is, de mit lehet kezdeni az igen, nem, talán válaszokkal. :)


ha pedig 50 felé írnak, azok meg ne csodálkozzanak, ha csak meg akarja dugni őket vki, mert ez nem így működik, h mindennap kiejtek vkit a játékból, vagy teljesen figyelek rá, vagy semennyire sztem.

2015. aug. 19. 14:35
 19/20 anonim ***** válasza:

Engem alapvetően két dolog zavar beszélgetésnél:

1. a monológ, kisregény, ha nem hagy bekapcsolódni, aztán ha reagálni szeretnék, valahogy mindig kimarad valami

2. aki csak kérdez, mint egy vizsgáztató tanár, róla nem derül ki kb. semmi, és akkor odanyögi, hogy kérdezzek, megint csak nincs valódi kommunikáció


Egy jó beszélgetés attól jó, hogy van mindkét fél részéről kérdés is meg mesélés is, hogy legyen mire visszakérdezni.

2015. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi van?
2015. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!