Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mennyire tényező a Facebook az ismerkedéskor? Konkrétan számít, hogy a srác mennyire aktív fent, milyen ott a megjelenése, hány barátja van, azon belül hány lány és milyen csinosak?

Figyelt kérdés
Mivel ma a lányok minduntalan a telefonjukba vannak mélyedve, azon belül is a facebook alkalmazásba, gondoltam jogos kérdés.

2015. aug. 21. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a saját férjem oldalát se nézem meg sose, pedig net függő vagyok. Szóval nekem nem számítana.
2015. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nőknek az ilyen hülyeségek nem számítanak. Más dolgok a fontosak.
2015. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az nem szimpatikus, ha valaki túl aktív a Facebookon. Engem taszít az, mikor valaki az élete minden egyes lényegtelen pillanatát kiposztolja, minden nyaralásról 150 képet tesz fel, minden nap teleszórja az üzenőfalát idétlen idézetekkel...

Nekem a Facebook arra szolgál, hogy a barátimmal tudjam tartani a kapcsolatot akkor is, mikor messze vannak, illetve hogy az egyetemi csoporttársakkal, évfolyamtársakkal infót tudjunk cserélni.

2015. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat elárul. Nőről férfiről egyaránt. Az egyik nőismerösöm pl így mutatta meg a párját nekem az elején. Nekem az oldala, kiirásai alapján az jött le, hogy egy büdös paraszt, akinek abból telik ideje nagy része, hogy sörözzön a haverokkal, közben nézze a csajokat. Alapból nem is értettem, hogy h jött össze a hölggyel, mikor első blikkre teljesen ég és föld volt a két ember. Kb 2 hete szakítottak a fent említett okok miatt, mert a srác egy megbizhatatlan, hazudozó, munkakerülő, állandóan haverokkal lógó emberke volt akire semmiféle jövőt nem lehetett építeni.
2015. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2015. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasznos, leszűrhető, hogy vannak -e befolyásos ismerősei, anyagi helyzete, stb. Ha nincs fent FB-n az már gyanús.
2015. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Férfiként akkor megnyugodhatok, hogy alig vagyok aktív ott? Képem is talán 2 van fent. Fuhh, ez jó hír.


(B

2015. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hova tart ez a világ? Te édes jó istenem...
2015. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!