Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet manapság rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság rendes lányt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hol lehet manapság rendes lányt találni? A rendes alatt azt értem, hogy nem azt nézi, hogy mennyibe kerülhetett a rajtad lévő ruha. Aki nem azt nézi, hogy milyen kocsival jársz vagy esetleg busszal. Akivel kilehet ülni este egy padra és nézni a csillagokat, az éjszaka közepén spontán egy hosszú séta, vagy akár az esőben való csókolózás, tehát romantikus alkat :) Aki értékeli a kedvességed legyen az csak egy jóét vagy jó reggelt sms. Mostanság csak olyan lányokkal sikerült megismerkedni akiknek csak a ruha ára, a kocsi típusa számított, főleg audi, bmw vitte a prímet. Hát nekem nem audim sőt még csak nem is bmw van így hát buktás volt a dolog :D meg hát ilyen csajok nem is kellenének. Számomra a külső nem is lenne olyan fontos persze azért ha lehet legyen szép mosolya és nagy bociszemek, de, hogy belsőre tényleg ennyire pénzéhesek a mai lányok?


F/26


2015. aug. 22. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. En olyan vagyok mint amiet leirtal, De hozzad tul fiatal,no meg baratom is van.

A csondesebb egyszerubben oltozo lanyok akiket altalaban eszre Se vesznek azok szoktak a normalisak Lenni vagy azok akik ilyen lazadozobb csoportba tartoznak.

18/L

2015. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem olyan régen azt hittem, hogy találtam egy ilyen lányt, de mint kiderült persze, hogy csak szórakozott, mert őt épp a volt pasija bántotta és ezért bosszút akart állni a pasikon. Az még talán ki is maradt, hogy lehetőleg legyen hűséges és ha valakivel jól érzi magát, de még nem jár együtt a pasival, akkor lehetőleg ne társkeresőzzön, vagy ha mégis, akkor nem érzi jól magát. Ilyenkor inkább legyen őszinte. Szóval tényleg úgy érzem csúnyán fogalmazva, de őszintén, hogy a kúrváké a világ.
2015. aug. 22. 20:36
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Hogy hol? Hát kb bárhol. Csak mint ahogy az 1. is írta, általában ezeken a lányokon át szoktak nézni a fiúk, mert nem egy szuper szexi csinibaba. Vagy csak, mert pont nem olyan, amilyet ők szeretnének.

Nem minden nőt az autó/ház/motor/jacht/istenkínja, magyarul a pénz és az izom meg a hasonló dolgok foglalkoztatják ám.

2015. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
Én is ugyanezt kérdezem magamtól, csak pindurkát más hangsúllyal.
2015. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
én is olyan vagyok amilt leírtál, csak sajnos a pasik át néznek rajtam mert nem a szuper szexi csinibaba vagyok. Pedig szeretnék egy olyan társat aki ezt tudná értékelni a sok szeretettet és figyelmet amit nyújtani tudnék neki. Az se érdekel igazán ha az a férfi nem velem egykorú. De ne is legyen 40 éves xD
2015. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Sok ilyen lány van, de a r'bikből több:D

Hol lehet manapság rendes pasit találni? :O


viccet félretéve, én nem tartom magam normálisnak, de egy párkapcsolatba szívem lelkem beleteszem eddig amíg ezt érzem, hogy megéri. nem nézem mi van a másikon, nem nézem milyen a kocsija, mit dolgozik, nem érdekel!

Azért ezt a pénzéhes dolgot de húzd rá minden csajra mert nem így van:)


L20

2015. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én viszont azt tapasztalom, hasonló alkatú lányként, hogy a kutyának se kellesz, ha ilyen vagy, mert a mai világ a rámenős, nagyszájú, mindene kivan típusú lányokat preferálja, még az is, aki kedves, csendes lányt keres, egy idő után meg fog unni, mert nincs benned semmi izgalmas...
2015. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Rólam is mindenki azt hiszi h csak a pénzes szuper pasik jöhetnek szóba, csak mert megtetszett egy srác és elkottyintottam h magas izmos de nem tùlgyùrt pasi az ideáliom..találkoztam is vele, kollega. Egy nagyon rendes, okos, kedves, egyszerű emberke, pont azért kedvelem, de egy felszines libának tart, pedig pont nem érdekel a pénze, a kocsija v a ruhatára. Már mindegy h mennyire vagyok kedves vele, sosem fogom érdekelni...:S
2015. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak.

A normális lányok is lehetnek szuper szexi csinibabák.

Az egy dolog, hogy azt hiszik rólam, hogy a pénzre megyek, csak mert jól nézek ki.

Azt hiszem most fejtettem meg az okot, amiért nem mernek közeledni felém a férfiak. Csak kocsonyán lógatják a szemeiket. Amivel igazából sosem tudtam mit kezdeni.


Ördögi kör. Ha nem fordítok plusz energiát a kinézetemre, akkor bele kerülök abba a rétegbe, akin átsiklik a tekintet, mert átlagos. De ha kicsípem magam, és figyelek minden részletre, akkor meg biztos az a lány vagyok, akinek csak a pénz, az izom, és a sárm számít ebben a sorrendben.

Ahogy látom ez veszett fejsze nyele.

2015. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az eszed az oka utolsó? Az kocsány! Nem kocsonya! :DDD
2015. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!