Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác nincs zavarban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác nincs zavarban az első randin attól még tetszek neki?

Figyelt kérdés
bocsi lehet hülye a kérdés,de én eddig akárhány fiuval randiztam,jó nem volt olyan sok 5-6 de az első randin egy kicsit mindenki zavarban volt innen láttam hogy bejövök neki.De a mostani srác egyáltalán nem,olyan volt mintha már kb 3.randin lennénk.Amugy kis aranyos,nem beképzelt egyáltalán.Én 22 éves vagyok,ő 27
2010. márc. 10. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen! Már nem vagytok ovisok!
2010. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. :D Főleg,ha újabb randit akar :D
2010. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen.
2010. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Tudom hogy nem vagyunk ovisok,csak eddig első randik többségén ha nem is nagyon de látszott a srácon hogy zavarban van,és ezt jó jelnek vettem:)Akar még találkozni,csak eddig azt hittem hogy talán jobb csaj nincs most a láthatáron miatt..
2010. márc. 10. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
a rutin.. 3.randi-20 év házasság...
2010. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jah és még annyit elfelejtettem hogy az iwiwes csajok és pasik alkalmazásban "ismerkedtünk" meg és abból is adódnak a félelmeim hogy én jelöltem először őt..
2010. márc. 10. 15:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy értetted hogy 3.randi 20 év házasság?:):)
2010. márc. 10. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy jól leplezi az idegességét! Nem vagy te buta lány.Ne hagyd magad lefektetni azonnal és akkor kiderül,hogy komolyan gondolja vagy csak játszik.
2010. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Favágás azért ne legyen belőle:) Legyen ideges!!! Várd csak ki.
2010. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!