Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt mar sikeres "kapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar sikeres "kapcsolatotok" internetes tarskeresorol?

Figyelt kérdés
Ugy tunik nekem most vegre evek utan vegre sikerul! Bar nem iszom elore a medve borere! Az elso randin tul vagyunk! Egy kozombos varos pizzeriajaban talalkoztunk! Eleg belevalo a lany! En kerdeztem meg, hogy ugye lesz meg masodik is! A csaj nem valaszolt csak adott egy szajas puszit! Na most hogyan tovabb? Kinek vannak tapasztalatai? Mi a rendes randi es a szex kapcolatok aranya?

2015. aug. 25. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én többször ismerkedtem már a neten, abból egyszer alakult "sikeres kapcsolat". Egy évig jártunk.
2015. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát a szájas puszi az max annyit jelent, hogy aranyos vagy, de nem lesz több randi. Sajálom.:(
2015. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne is gondolj szexre apukám,hacsak a csaj nem veti rád magát.Előbb a szívét kell meghódítanod.

Mennyi idős a csaj?Melyik társkeresőn találtad?

2015. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az szájra puszi.
2015. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kettes válaszolónál a pont. ;)
2015. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak netről volt sikeres kapcsolatom élőben csak egyéjszakás kanmatyik találnak meg. Ebből két 2,5 éves kapcsolat és most egy másfél éves ami még tart.
2015. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sorolom: Egy házasság (3 év hétvégi távkapcsolat, 2 év együttélés, elváltam), több kisebb-nagyobb kapcsolat ahol nem éltünk együtt 4-6, egy nagyobb szerelem, de pár hónap együttélés után vége lett, mert a hölgy fűvel-fával megcsalt. Most meg az igazit találtam meg 2011 óta... 38/F
2015. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7es a hazassag az hogy tudott ugy mukodni, hogycsak 7vegente talalkoztatok? Gondolom itt is volt felrelepes. A masik kapcsolatnal,, ezt a fuvel-faval megcsalt, hogy kell elkepzelni? Lebukott vagyis ra nyitottal, vagy magatol elmondta? Hanyszor bocsatottal meg?
2015. aug. 25. 19:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont, hogy addig volt jó amíg hétvégi kapcsolat volt, akkor fiatalok voltunk olyan 23-25 évesek, én nem léptem félre, bár egyszer volt, hogy találkoztam mással hétköznap. A fűvel-fával csalós elve úgy jött össze, hogy engem is csalt az exével majd hozzám költözött amikor az kidobta. Onnan tudtam, hogy éjjel járt haza, meg Discóban odament más pasikhoz, elkérte a számukat. A második szeretőjénél dobtam ki, de tuti voltak mellette futó kalandjai is. Utána még akart velem szexelni az új pasija mellett is :-) Én meg naivan azt hittem majd mellettem megváltozik. És akármilyen hihetetlen ma már megváltozott és hűséges lett, pedig azt mondja nem is jó a szex, de annyi férfi kidobta már, hogy a mostani párját nem meri megcsalni már. Meg gondolom 10-15 év "tombolás" után a nő már unja is a kalandokat...
2015. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi, pár semmitmondó randin kívül mindez 7 év alatt.
2015. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!