Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha valaki nem jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha valaki nem jön be és kifejezetten kéri tőletek, hogy utasítsátok vissza, megteszitek?

Figyelt kérdés

Ha rákérdezek, hogy hülyít-e vagy nem tetszem neki akkor tagadja, hogy hülyítene és állítja, hogy bejövök neki.

Többször megkértem rá, hogy koptasson le vagy mondja, hogy van más fiú az életében és azonnal kilépek az életéből, de nem teszi. Állítólag aranyosnak tart, amire kifejtettem, hogy szerintem ez a "nem vagy bejövős" duma és férfiként szerintem nem tetszem, de tagadja. Szerintetek kissé paranoiás vagyok és a sok csalódás után nehezen hiszem el, hogy bejövök neki.( Amúgy sosem voltunk barátok, szóval, hogy barátként nem akar elveszíteni az kizárt)Igazából a kétségeket az okozza, hogy én többet keresem mint ő engem, nagyon passzív tud lenni.Eddig 3 randink volt és 20 évesek vagyunk mindketten. Köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 10. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet elhinni, hogy tetszel neki? Szerintem csak meg kell puhítani egy kicsit, udvarolni neki.
2010. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazság szerint megzavart ez az "aranyos" jelző. Hiszen ezt általában a férfiként nem jössz be szinonimájaként használják a lányok. A nem vagy az esetem, de nem akarlak megbántani. Aztán ez most nagyon elbizonytalanított.

Miután a volt barátnőm megcsalt, hülyére vett kissé padlón az önbizalmam. A helyes vagy jobban esett volna.

2010. márc. 10. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem szerelmes, de ha belefektetsz egy kis munkát, bármi lehet belőle.
2010. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!