Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan pasival, aki tényleg kifejezetten jóképű és már rengeteg barátnője volt? 17L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek nagyon tetszem, nekem is nagyon tetszik,de:

-rengeteg gyönyörű barátnője volt már, de egyik mellett se tudott megmaradni

-nagyon jól néz ki, tényleg körül ugrálják a nők, ha járnék vele tuti nagyon féltékeny lennék rá


Azt mondta mellettem megkomolyodik mert ilyen lánnyal még nem találkozott, de nem tudom mennyire kell ezt komolyan vennem, lehet, hogy csak egy újabb trófeát akar szerezni...

Nem is gondolkoznék a válaszon, ha nem tetszene ennyire.


2011. aug. 21. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csak olyannal járnék
2011. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
majd jól megdug téged is azt helo pont ma volt a tvben az ünneprontók ünnepe
2011. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Buta, naív leányka vagy. Te is csak egy újabb lyuk leszel az erényövén.
2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
fél évig várj a szexel és akkor talán megmarad nálad
2011. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen "melletted megkomolyodok" szöveg nekem eleve falsch-gyanús, és sanszosnak érezném, hogy csak meg akar dugni, de ha ráadásképp még ilyen lányok kedvence is, akkor szinte biztosra venném, hogy csak át akar vágni.

De ha nagyon nagyon tetszene akkor valszeg lefeküdnék vele, csak tudnám, hogy más úgyse lesz. Egyéjszakásnak jó. Bár te elég fiatal vagy még.

20L

2011. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megpróbálni érdemes, de ha már egyből dugni akar, nehagyd :)
2011. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el járni vele..vagy ne is járjatok csak úgy randizgassatok. Ne feküdj le vele mondjuk 2 hónapig...ha bírja és kitart melletted akkor tényleg komolyak a számdékai...ha meg elhagy akkor csak szórakozni akart de te okosabb voltál :)
2011. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ÉS ha csak megdug? Egy jó egyéjszakás kaland még beleférhet... :D

egyébként, ha nem hagyod magad, és tartod magad az elveidhez, és fenntartással is beleugrasz a kapcsolatba, nem lehet komolyabb gáz. Csak, legyél tisztában azzal, hogy egy nőcsábász, szóval ne reménykedj naivan, hogy biztos megjavul. Mindenesestre ő legyen az, aki jobban szeret, és ne te, akkor nem esel pofára. Légy higgadt, és ne adj meg neki mindent, ha csak húzod, eléred vele azt, hogy komolyan érdeklődni fog irántad.

2011. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Küldj már róla képet priviben, kíváncsi vagyok mi olyan helyes benne.

17/f

2011. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem fogok lefeküdni vele, mert még szűz vagyok. Eddig úgy voltam vele, hogy annak "adom oda magam" legelőször akivel kapcsolatban úgy érzek, hogy tényleg szeretem.

Tudom egy kicsit gáz és naiv, hogy a mai világban így gondolkodom, de ehhez tartom magam.

2011. aug. 21. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!