Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoon, Tinderen vagy Twoon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon, Tinderen vagy Twoon hány nő nézte meg a profilodat a héten és hány randizna veled?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Amióta fenn vagyok ilyen oldalakon (badoo-n már több éve), még soha, egyetlen egy nő sem jelölt pozitívat. Ez szorosan korrelál azzal, amit élőben tapasztalok. Mivel alacsony vagyok és ocsmány, ezért soha az életben nem lesz olyan lány, aki legalább randira eljönne velem.
2015. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Én 3 hete regeltem a badoon. Ez idő alatt több mint 300 Nő, legalább fele fullos csaj válaszolt. Sokuknak bármivel is kezdtem a mondandómat bejöttem. Legyen az 18 éves tinicsaj, vagy 30-as anyuka. Egy a lényeg legyél baromi jóképű és mindez működik. Viszont akkor nem is kell neten baszakodni nemigaz.
2015. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

persze, ja :D


komoly válaszokat várnék, mert nem vagyok egy ronda srác de minden nő csak addig jut el, hogy megnézi a profilomat

2015. aug. 29. 21:20
 4/7 anonim válasza:

Drága barátom. Mi a francért hazudnék. Tessék a bizonyíték, bár ez csak egy nap.


[link]


[link]

2015. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor meg kamuképet használsz.:D Ha nem így lenne már találtál volna magadnak valakit.
2015. aug. 30. 18:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Én inkább maradok a személyes ismerkedésnél.
2015. aug. 30. 18:43
 7/7 anonim válasza:
Falra hányt borsó, bármely nőnek írsz. A csajoknak annyi pasas ír, hogy válogathat. HA nem vagy Brad Pitt, vagy John Travolta, esélytelen, hogy visszaírjon.. De némelyik mondjuk elég pofátlan, mert arra van ereje, hogy megnézze a profilképemet.
2015. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!