Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mindenki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mindenki ilyen elkeseredett?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom 10/9 fiú, ha nem írok vissza nekik azonnal, megsértődnek és úgy kiborulnak, mint a tinilányok... :d először még röhögtem rajtuk, de már kezd ijesztő lenni. Volt, aki 20 percenként írogatott (úgy, hogy előtte egy mondatot írtam csak), de konkrétan elmesélte az egész életét, hogy őt hányszor vágták át és hogy én is olyan vagyok, mint a többi buta ribbó, közben én meg egész nap dolgoztam :DDDDDDDD Mindenki ilyen lelki sérült, aki neten próbál ismerkedni? JA! és 20-25 éves férfiakról beszélek..

20/L



2015. máj. 27. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Én azt sem tudom mi az a tinder, de biztos ott is van tiltógomb.
2015. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

neeem, te hisztis kisfiúkról beszéltél! :D

Amúgy nekem meg az a tapasztalatom, hogy kb sorba lájkolom már egy 3 hónapja minden nap a lányokat, tök mindegy ki jön szembe 25 km-es körzetben és kb 2-3 hetente van egy aki lájkolt engem.

Na arra írok egy napon belül és cseszik még csak visszaköszönni is...

Hagyom "állni" 4-5 napig, újra ráköszönök, hogy "szia, nem írsz vissza?" erre másnapra azt látom, hogy "One person has removed you!" na most akkor WTF???

Pedig tényleg nem írtam se bunkóságot, se arról nem lehet szó, hogy nem adtam elég időt, mert napokat vártam egy k***a visszaköszönésre is, és még csak arra se képesek 99%-ban, hogy visszaköszönjenek, mi több hatalmas elvárás lenne megírni, hoyg bocsi, tévedésből jelöltelek be, vagy közben lett barátom vagy bármi, amiért NEM a válaszom bármilyen kérdésedre...

29/F

2015. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ennél csak az a viccesebb, amikor valahol látja (közösségi oldal), hogy a másik "látta", amit írt. És az nem ír... nem ír... nem ír... emberünk pánikba esik, hisztis lesz, dühös... míg a másik békésen füvet nyír a nyári melegben, vagy bealudt és ott felejtette az adott oldalt. Igen... rengetegen lelki sérültek.
2015. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Ja és 26/F (3-as voltam)
2015. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Azért vannak egyedül, mert férfitestben élő tündérkirálykisasszonyok, akik csak nyavajogni tudnak. Nekem is eltartott, mire találtam egy egyedülálló Férfit a sok TÜndérke között. Mióta elterjedt, hogy nem baj, ha egy férfi sír, azóta mást sem hallani, csak nyavajgást, lépten-nyomon. Én is nagyon untam. De ne add fel a reményt! Vannak még férfiak, ha kiveszőben is, de vannak!
2015. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

megnéztem, az valami párkereső app?


azért hisztisek, mert dugnának, és félnek, hogy lemaradnak rólad (egyébként meg is érdemlik, ha nekik az a való világ)

2015. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

latjatok interneten ismerkedok? egy szep visszajelzes mit nem kell csinalni neten!


azert idegesito a masik oldal is mikor tenyleg csajok azert vannak fent hogy oruljenek a rajongo tabornak, es eszuk agaban sincs talalkozni vagy valami.

konkretan elkonyvelik hogy na 30uj pasi lehetne naponta, akkor minek siessek? en ismerek szemelyesen is tobb ilyet. jo lenne valahogy letorolni aki nem aktiv:D

2015. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem vissza se jelöltek sose, úgyhogy én nem tudom mi van, nem jutottam el addig egyszer se.

Akkor én mit szóljak? :D

2015. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Joe.38 ***** válasza:
56%
Tény - rengeteg lány maga se tudja mit akar. Az látszik , hogy ez egy jó játék nekik. Sok eve ha írtam 5 lánynak 4 válaszolt 1 meg kesve , sokára. Manapság 20 lányból ha kettő reagál. Az is blődség vagy kiderül két gyereke van és kövér maga. Levonható , hogy 20 - 25 éves lány nem akar komoly kapcsolatot mivel nem tudja maga se mi az. Majd beesik egy gyerek és utána áldozatként kapkodnak. Akkor meg csak a selejtnek kellenek. Az meg nekik nem . Ami rendben is van. Majd 40 évesen sírnak nincs egy rendes pasi. De arabbal meg extrának vél Pákó csokifasszal és a fél várossal ...... " megpróbálták". Az kizárt hogy felismerjék saját készülékben van a hiba. No olyan lehetelen. Mindig máshol van a hiba.
2015. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

figyelj,finoman ezt nehéz megfogalmazni de amelyik nő tinderen ismerkedik,azzal beszéljenek úgy ahogy akarnak,mert az "igényességéről" pontosabban annak a hiányáról maga felé,és a világ felé már bemutatkozott azzal hogy fenn van haha :D


mondjuk úgy,nem egy valamire magára adó igényes réteg az amelyik ezen az alja helyen próbálkozik se innen nézve se onnan.


szóval nem hiszem hogy csak velük van ott a baj :D

2015. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!