Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy csaj jól néz ki? Milyen az a csaj, akire azt mondjátok: jól nézel ki? 19/L

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Olyan mint te!
2015. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

#1

De szar vagy...

2015. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
2-es te is, főleg, hogy ilyeneket írsz, holott nem is ismersz. persze a neten biztonságban könnyű ugatni, igaz kis kancsó?
2015. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
2-esnek igaza van. Nem tudom honnan a frászból tudja 1-es, hogy szép a kérdező mikor az arcát sem látta. Ennek olyan feelingje van így, hogy "szép vagy csak hadd b@sszak már meg valakit" :D
2015. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát, olyan lányra aki tetszik, kinek mi az ideál. Egy csaj nálam sokmindentől lehet szexi, egy szép mosoly, szemek, szép száj, test, popsi, vagy esetleg a gesztusai, szóval bármi ^^ Példa, nem egyszer szerettem bele olyan lányba aki nem az a 10/10 kategória. De mégis volt kisugárzás, volt ami megfogott. 18f
2015. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Aki tetszik ennyi. Nem biztos hogy ami Józsinak tetszik az Bélának is fog.
2015. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-esnek nincs igaza, csak viccből írtam, nincs olyan nő, akire mindenki azt mondja, hogy jó nő, pl. akire én azt mondanám,hogy jó nő, lehet, hogy más bottal sem piszkálná meg.
2015. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon sokszor mondták már nekem, de sosem értem, hogy pontosan mit jelent. Azaz ki mire érti. Mert mikor azt mondta egy srác, hogy dögös vagyok, vagy szép, rögtön vágja az ember a dolgot, értettem a célzás, de a jól nézel ki kissé nyomi bók. :/ Mert én úgy érzem, mintha a ruhára vonatkozna.. Pedig tök átlagos otthoni cuccban is mondják rám. Na mindegy. 1-es, még eddig csak azt mondták rá, hogy szép vagyok, hogy csúnya soha senki. De attól még lehetek. :D
2015. aug. 29. 19:15
 9/10 A kérdező kommentje:
*rám
2015. aug. 29. 19:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Valójában az egész összhatás a lényeg, a tested a fejed és a ruha is valamilyen szinten, ha jó csaj akkor az egyenlő azzal h bármikor letépné róla az ember a ruhát és megdugná.
2015. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!