Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti hogyan ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan ismerkedtek disco-ban, szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Hogy mentek oda a kiszemelt lányhoz? Miként szólítjátok le?
2015. aug. 30. 16:04
 1/5 anonim válasza:
megfogom a fenekét, ha nem akar felpofozni akkor nyerő vagyok :D
2015. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában két lábon szoktam megközelíteni a prédát, de van mikor már négykézláb csúszva a padlón.
2015. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Bajosan, ugyanis nem járok discoba, szórakozóhelyekre. Viszont pizzériában, teraszos helyeken sokkal lazábban lehet most nyáron.

Odamegyek, mintha én lennék a pincér, és megkérdezem, mit hozhatok. ELmondják, majd vallok, hogy csak kamuztam, szia XY vagyok, csatlakozhatok? :D

2015. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 16:08

Ez tök jó taktika, csak gyorsan kérd el a számát, még mielőtt kidobnak a helyről :D

Amúgy odamegyek, megkérdezem, denszelünk-e, ha igent mond, akkor rokkendroll, és utána meg érezni a csajon, érdemes-e további energiát belefeccölni. Kis tánc után beverünk egy-két deci felest, meg vagy 3-4 sört, oszt kész is az este.

Reggel még meg szoktam kérdezni a nevét, ez nagyon fontos, ha szeretnél kapcsolatot is vele. Sokan itt rontják el.

2015. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelek és ha valamelyik lány feltűnően néz, akkor odamegyek és megkérdezem, hogy csatlakozhatok-e. Aztán lehet táncikálni, stb. Illetve meghívom valamire.
2015. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!