Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság minden 20-30 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság minden 20-30 közötti nőnek volt már egyéjszakás kalandja?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát vagy 15-20 ról biztosan tudom h igen ;)
2015. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2015. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, és nem volt, mert van egy tartós kapcsolatom!
2015. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok és nem volt, mert csak komoly kapcsolatban fekszem le valakivel.
2015. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem teljesen mindegy, hogy 1-1 éjszaka alkalmával dugnak meg öten, vagy 5 db pld. 2 éves kapcsolatban dugnak meg öten?


Öt fäsz az öt fäsz. Kurvä vagy így is, meg úgy is, ráadásul ingyen.

2015. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Mitől k.u.r.v.a az, akinek volt 5 db kétéves kapcsolata? o.O


Szerintem nincs azzal gond, hogy valakinek volt egyéjszakás kalandja. Nekem is volt, volt, hogy négy nap alatt öt. Mégis jó feleség lett belőlem.

2015. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelen: 26 évesen egy kalandom sem vot, csupán egy 7 éves és egy 1 éves kapcsolatom, tehát nem. :)
2015. szept. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Cila123 ***** válasza:
47%
Azért,hogy most jó feleség vagy a házasság előtt ingyen k...va voltál. Nem tudom a férjed tud-e róla, de én tudva nem vettelek volna el. A ku...aság olyan, mint a lopás, azért mert félbehagyta a tolvaj, továbbra is tolvaj marad.
2015. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Én csak azt nem értem vajon miért van az, hogy ha egy pasi be van indulva egy csajra és megkapja, akkor egészen addig aranyos, kedves, gyönyörű, meg hű de jó az ágyban és valahogy nem érdekli, hogy előtte is voltak más pasik, meg utána is lesznek.


Ha meg nem kapja meg a kiszemeltet és más pasikkal látja akkor rögtön k... lesz a csaj, csak mert mindenki mással összefekszik de vele nem.


Kicsit érdekes megközelítés nem?


Miért nem lehet elfogadni azt, hogy mindenki úgy és azzal, és annyiszor érzi jól magát valakivel ha egyébként nincs más az életében ahogy, amikor, ahány emberrel és ahogy akarja. Vagy ha egy pasit zavar az egyéjszakás kaland, akkor ne akarjon egyáltalán olyan nőt magának akire nem kell várni heteket vagy hónapokat, vagy nyugodjon bele és örüljön neki, hogy ha egy alkalomra is de megkapta amit akart.

Egyébként meg ugyis a csajok döntik el, kivel akarnak és mit, meg mikor. A férfi fejre állhat, ha a csaj nem akar tőle semmit akkor nem is lesz semmi.

2015. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!