Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire alakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire alakulhat ki a nemek közötti egyenlőség egy randiban, vagy akár egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy egy lány is meghívhatja a fiút randira, vagy akármire, de ez legyen kölcsönös is legközelebb a fiú részéről a lány felé is.. Véleményem szerint mindenki kezdeményezhet, ez szerintem nem férfi "feladat"..

2015. júl. 7. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
egyetértek veled. ezért szoktam én is kezdeményezni.
2015. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ma odáig jutott ez a dolog hogy a legtöbb ember szerint mivel, hogy "te vagy a férfi neked kell kezdeményezni" ez egy órási hülyeség, véleményem szerint.. Ez azt bizonyítja, hogy a nő és a férfi nem tiszteli egymást, ha csak egy oldalú a történet.. ha pedig egy lány kezdeményez azt mondják rá "hogy könnyen adja magát".. Akkor ennyi erővel a férfi is könnyen adja magát, nem? :)
2015. júl. 7. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
a társadalom torzítja el a dolgokat. az ókorban még szó nem volt arról, hogy a nő kezdeményezhet. de már más világ van, ma már örülnek is annak, ha a nő lép először. szerintem.
2015. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bárki kezdeményezhet. Csak hát nem vagyunk egyformák, vannak férfiak, nők, akik szeretnek kezdeményezni és vannak olyanok, akik nem és inkább a másiktól várnák. Ki ilyen, ki olyan, ezt el kell fogadni.
2015. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem ezt, én nekem mint férfinak nem nagyon mondták, hogy van e kedved találkozni ekkor és akkor.. Nekem kellett mindig kezdeményeznem, de szerintem itt már olyan problémák vannak, hogy már nem is akar kezdeményezni egyik fél sem, sőt a mai tinik szerint a kezdeményezés az, hogy "szia ma berugunk?" Vagy a másikat hadd ne mondjam.. Ez csak rosszabb lesz főleg az ilyen valóságshow-k miatt, mert csak torz képet ad a fiataloknak..
2015. júl. 7. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Én többször kezdeményeztem, és nem hiszem, hogy a nemem inkább csak a személyiségem miatt nehezen vettem az elutasítást, vagy a lekoptatást.

(ajjaj most páran be kell fogják a fülüket, igen, a nőket is szokták elutasítani, és még csak nem is kell hozzá csúnyának lenni)

22/N

2015. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem, engem is sokszor le pattintottak, de olyan módon, hogy az egyik pillanatról a másikra változott azoknak a lányoknak a hangulata, akivel éppen ismerkedtem.. Vagyis ezzel azt akarom mondani, hogy azt sem tudták mit akarnak, csak szórakoztak velem.. :) De én ezek után is ahhoz tartom magam, hogy amit elhatározok azt addig csinálom amíg van értelme, de már mérsékelten, meggondolva.. Véleményem szerint nem is lehet erőltetni egy ismerkedést, hogy ha az egyik fél nem tudja hogy mit akar, ott előbb utóbb probléma lesz, tönkre fog menni az ismerkedés és még talán barátok sem lehetnek a végén.. Itt arról van szó hogy korrekten őszintén meg kell mondani, hogy mégis mit érez az egyik fél a másik felé és így fordítva a dolog.. Akkor így kialakulhat a nemek közötti egyenlőség egy párkapcsolatban vagy akár egy randin.. Ehhez természetesen idő kell mire kiismerik egymást, a kulcsszó pedig az őszinteség.. :)
2015. júl. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!