Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 alatti lányok, hanyadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 alatti lányok, hanyadik randin lehet arról szó, hogy szobátokban filmet néztek a barátotokkal?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg inkább nála néznétek meg?

Melyik a jobb? És az jó hogy laptopból nézitek?


2010. márc. 11. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le, hogy tényleg filmnézést vagy szexet akarsz e :D

Ha filmnézést akk akármikor lehet sztem :) és inkább TVn mert úgy jobb összebújni :)

Ha szexet akarsz akkor meg a lánytól függ. de sztem egy normális lány 1hónap előtt biztos nem.:)

2010. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
inkább tv mer lülünk kényelmes helye összebujás meg hát sztem ha már 1x voltál a csajnál akkor már második ottlétnél lehet szó róla ..
2010. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
és a Jákob Lajtorjáját nézzétek!
2010. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De tv-ben nincs semmi érdekes, gépemen meg van több száz nagyon jó film!!! Mondjuk ágyon hasalva? Vagy íróasztal elé is lehet tolni fotelt... És tényleg csak film nézés lenne.
2010. márc. 11. 20:55
 5/19 anonim ***** válasza:
Hm, hát ma már ismered régebbről a csajt, akkor akár a 3. randin :) De ha az első randi alkalmával találkoztatok először, akkor inkább az 5-6. randi időpontja tűnik alkalmasnak. Ágyon hasalva jó, vagy ha az ágyad fal mellett van, akkor neki lehet dőlni háttal (talán még hozzád is bújik a lány), a laptop meg mehet a már említett székre :D
2010. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi, én is kb. 3-5. között gondolkodtam, de mivel nem ismerem korábbról, akkor marad az 5.
2010. márc. 11. 21:08
 7/19 A kérdező kommentje:
Még annyit légyszi, hogy nálad vagy inkább nála?
2010. márc. 11. 21:09
 8/19 anonim ***** válasza:
Én és a párom az 1. randin már együtt filmeztünk nállam,nem mindig kell oaln sokat várni h nálla vagy nálald fimezzetek. sztem kérdezd meg h lenne e kedve filmet nézni és h esetleg moziba v szeretne e otthon nállad.
2010. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Dugd rá a laptopot a TVre basszus, ne legyél már ennyire töketlen :D Egy kábel kérdése az egész, kb 2k forint. Mégis sokkal jobb.


20f

2010. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem 1-4 gigás vagy kevesebb divx-es movie jól nézne ki síkképcsöves házimozirendszeren... Meg mi van ha neki sincs tv a szobájában? Nekem pl. nincs.
2010. márc. 11. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!