Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor megismerkedtetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismerkedtetek a barátotokkal, párotokkal milyen illatot tettetek fel magatokra? Randikon milyen illatokkal érzitek magatokat magabiztosnak?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első randim egy pasival és ma megyek a barátnőmmel parfümöt venni..Kérlek segítsetek, miket próbáljak ki feltétlenül, ami szerintetek jó?Ez nagyban megkönnyítené a választásom.(A barátnőm ízlésében sajnos nem bízhatok)
2010. szept. 26. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem lila-fekete C-trhu volt rajtam, de azóta már használtam, Celine Dion-t, Kylie Minough-ot és most van egy francia parfümöm. Ezek közül a C-thru a kedvence.



Amúgy nem hinném, hogy a parfümnek köszönhetem az elmúlt 3 évet, szerintem ez annyira nem meghatározó.

2010. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
azért valamennyire mégiscsak meghatározó, mert pl , ha egy pasinak túl erős(vagy csak szimplán nekem nem megfelelő illatot használ, máris elfelethet engem:-)
2010. szept. 26. 12:39
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Calvin Klein: In2 You
2010. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hú feltétlen kipróbálom :-))
2010. szept. 26. 12:41
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Én továbbra is azt mondom, hogy nem ez a meghatározó. legalábbis nem ez kéne legyen a meghatározó.

Ha a parfüm alapján választanánk párt akkor bárki tetszene, mondjuk aki kék Adidas-t, vagy szürke STR8 at használ...

Vagy elehet akármilyen jó pasi, ha nem használ parfümöt mehet a sunyiba?! Ez annyira gyerekes, biztos az vagy még...majd kinövöd...

2010. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

A lényeg hogy ne használj sokat sem hanem a fül mögé a csuklóra és egy picit a ruhára és a nyakra.


Sok sikert


de az illat az ne legyen erős amikor megszaglászod!;)

2010. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyáltalán nem meghatározó. Rajtam nem volt semmi parfüm, natúr, női illatom volt/van is általában. Szerintem ezzel ezerszer sikeresebb vagyok, mint más a ki tudja milyen márkájú (és milyen árú) pacsulijával.
2010. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 orsybaba88 ***** válasza:
100%

avril lavigne: forbidden rose

avon: little black dress

2010. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

én az elsö randin avonos Summer White parfümöt használtam.szerintem nem jött be neki akkor..mert joval utána vettem meg az Adidast,..és miközben a testem habzsolta mondta mennyire jo illatom van:)

szoval maradtam az Adidasnál

2010. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

avonos: Pure Blanca


Azóta eltelt 4 év :) De nem az illatom miatt maradt velem. Szereti azt is ha nincs rajtam parfüm, azt mondja akkor is jó az illata a bőrömnek. Ez fontosabb nekem mint mikor ellát 100 féle parfümmel. Már annyi van h nem tudom hova tenni:)


20/L

2010. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!