Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen nem tudom értelmezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom értelmezni. Most akar valamit egy ilyen fiú, vagy sem? 22n

Figyelt kérdés

2 éve ismerem az illetőt. Barátok vagyunk.


Ha odajön hozzám beszélgetni, elindulunk a 'hogy vagy?'-tól, haladunk a 'mizu pasi téren?' felé és aztán durr, már arról van szó, hogy mi lenne ha mi ketten együtt, 'ha nem lenne kapcsolatom, akkor összejönnél e velem?'. 'Mi lenne, ha mi összejönnénk, működne?' meg ilyesmiket, csak kitekerve. Bombáz néha az ilyen jellegű kérdésekkel. De ezt egy szimpla, spontán beszélgetésnél dobja be. Volt, hogy köpni-nyelni nem tudtam, nemhogy válaszolni, nem is értettem, hogy mire kérdez ilyet, de rájöttem, hogy a kapcsolata rossz... Néha úgy érzem menekülne a kapcsolatából.


A személyiségét tekintve: mutatja, hogy erős, magabiztos, ami sok téren igaz is, de lelkileg taccson van. Az önértékelése egyenlő a nullával.


Próbáltam beszélni, kérdezni erről, de csak annyit mondott, hogy kíváncsi, viszont senki mástól nem kérdez ilyeneket. Csak érdekli, mert komoly embernek tart, azért kéri ki ilyen téren a véleményem.


Nekem ez az egész gyanús. És nem arról van szó, hogy engem azért érdekel, mert akarnék tőle valamit. Egyszerűen tudni akarom. Nem 1x beszélt, kérdezgetett már erről és a válasza a 'miért érdekel?'-re a 'csak érdekel'. Néha én érzem magam hülyén, hogy félreértem, de ha egyszer félreérthető...


Tudom is igazából, hogy akarná, de szerintem képtelen beismerni. Mondjuk ennek meg így semmi értelme.


Vagy tényleg csak kíváncsi lenne???


2015. szept. 9. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod, mint a majom: csak akkor engedi el az egyik ágat, amikor már erősen kapaszkodik a másikba. Nem érdemes foglalkozni ilyenekkel.
2015. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért nem? Kis leírást kaphatok?
2015. szept. 9. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!