Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Eddig hat fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Eddig hat fiú akar velem járni, és ezt már nem bírom. Jönnek sorra az ajándékok a postaládába, és egyszerűen zaklat úgymond ez a dolog. Cikis helyzet amikor anyud nyitja ki a csomagokat, amikre ez van írva:imádlak járunk? -. -'

Figyelt kérdés
Miért bukhatnak rám ennyire a pasik?? ez felháborító..

2012. jan. 26. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

jajj istenem!


mondtam már h változtass jelszót a facebokodon, hogy anyukád ne tudjon belenézni a postafiókodba!

Ja és ne mentsd el a jelszót!

okés kislány?


Ja és szedd már le annak a modell csajnak a képét akit beraktál magadnak profilképnek! Rakd ki a sajátodat meglásd feleannyian nem írnak majd :D

2012. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak apu új A8-asa tetszik nekik... Te csak egy porszem vagy a folyamatban:(
2012. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A saját képem van kint,és az iskolámból valók a fiúk..

én a kapun lévő postaládánkról beszélek xD

2012. jan. 26. 14:18
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
szerintem meg kevered a kapun lévő postaládádat a facebokossal! :)
2012. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 pqpqpq ***** válasza:
0%
szerintem meg mond meg nekik az igazat hogy te a lanyokat szereted es beken hagynak majd
2012. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ti hülyék vagytok(tisztelet a kivétel) xD ezek rettenetesen rossz válaszok.. -.-
2012. jan. 26. 14:45
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
nézd akár hogy is van, ez a kérdés akkor is gyerekesen hangzik...
2012. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos h kmomolyan goldolják? mert ha ez (akár) valami hülye vicc is lehet..De ha nem akkor inkább te mondd meg, hogy hogyan csinálod, xd Am ha tényleg így van akkor az oldalon biztos, h sok lány kérdésére tudnál válaszolni, akiknek problémáik vannak a fiúkkal.
2012. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából kérdeztem,mert már zaklatnak úgymond... Követnek,kinyitják az ajtót nekem,meg átadják az ülőhelyet a suli buszon is -.-'
2012. jan. 26. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:
hát azért a zaklatás nem egynlő azzal ha illedelmesek xd a zaklatás az az, amikor 20szor hívnak egyfolytában telefonon pl....
2012. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!