Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem gondolok a lányokra, kizárom őket az elmémből 27 évesen ronda srácként, de mégis mikor hétvégén egyetemre járok és vonaton látom a 16+ (bizony, van olyan 17 körüli lány aki gyönyörű már) lányokat, akkor elgyengülök?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt elkerülni. Soha nem viszonozta egy lány sem a szerelmemet, pedig többdiplomás, (most is egyetemista vagyok munka meleltt levelelő tagozaton, de diploma akkor sem egyenlő tudás))elviekben intelligensnek (én annyira nem tartom magamat annak)számító fiú vagyok, mégsem kellett sosem egyetlen lánynak, nőnek sem. Elhatároztam 2 éve, hogy soha többé semmilyen körülmények között sem figyelek egyre sem, mert úgy is csúnyán kikosarazna. Nem szeretik a megfelelő intelligenciával rendelkező férfiakat, ha ahhoz nem társul magasfokú önbizalom, vonzó egzisztencia és megnyerő külső valamilyen szinten. Nekem sajnos a jellemem sem extrovertált, a szövegem sem túl csábító a fiatal lányok számára. 18-25 közötti lányok tetszettek nekem. De sajnos mióta újra egyetemre járok és nem csak a hideg munkaközösségbe a munkahelyemre, ahol kevés a nőnemű, azóta ismét megrokkanni látszom. Tudom, hogy nem sazbadna úgy nézni egy 16-17-18 éves lányra, hogy azt én vonzónak találjam, de nem tudok mit tenni. Estént meg a magány és az elkeseredettség emészt, hogy egyik sem lehet soha sem az enyém, nincs esélyem náluk, mivel soha nem kapok még egy szempár általi elégedetten konstatált visszajelzést sem. Hagyjam ott az egyetemet, hogy ismét visszazökkenjek a régi, sivár, de általam elfogadott nőmentes kerékvágásba? Tanácsok? Attól még, hogy ilyen kérdést felteszek, ne békjózzatok meg a sokdiplomás birka jelzőszóval, hogy ezt egy dilplomás pasasnak illene tudnia kezelnie. Ez sajnos az én esetemben nem olyan egyszerű, ezért született ez a kérdés is.
2013. márc. 8. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát, a diploma itt nem számít, ha nem tudod eladni magad a nőknél... :) Az, hogy elnyomd az ösztöneid, teljesen reménytelen, ezt tudhatnád a sok diplomáddal! :P

Inkább fejleszd az önbizalmad, a kommunikációs készséged, és akkor még talán sikered is lehet a nőknél.

2013. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tényleg nem számít a diplomám és a tudásom, semmilyen hasznát nem vettem. Ha a külső rostán (sajnos az), nem mentem át (soha sem), akkor bármilyen megnyerő stílussal, hangnemben, hanglejtéssel stb is póbáltam a lányt megközelíteni, becserkészni, mégis soha nem kaptam esélyt. Mindig találtak kibúvót. De mit tehetnék, hogy az ilyesmi nekem tetsző lányok lányokat, mint pl annó volt a fiatal Kidó, hogy nem vegyem észre és nem keltsenek bennem szexuális vágyakat?


[link]

2013. márc. 8. 18:05
 3/13 A kérdező kommentje:
Kommunkációs készségemet prbáltam fejleszteni és azonos neműekkel és a másik nem számomra nem annyira vonzó tagjaival való beszéd során sem tapasztalatam elkadásokat, visszafogottságot. De mikor ilyen helyzetbe kerül az ember és neki tetsző nővel elegyedik beszédszituációba, akkor leblokkolhat néha. Csak sajnos én mindig leblokkolok.
2013. márc. 8. 18:07
 4/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

itt egy "sorstársad" kérdése, aki szintén arról panaszkodik, hogy huszonévesen sikertelen a lányoknál. elég sok tanulságos válasz érkezett a kérdésére, javaslom, tanulmányozd te is. ha csak nem te tetted fel azt a kérdést is... :D

egyébként, ha már ennyire hangsúlyozod, hogy "sokdiplomás" vagy, akkor talán próbáld meg a társkereső oldalakat - van olyan is, ami kifejezetten diplomásoknak van :D csak a hirdetését láttam, de oda nem vagyok regisztrálva, mert engem nem izgat az, hogy kinek milyen papírja van, sőt, inkább ellenérzéseim vannak, ha valaki ennyire villog vele, és csak azt tudja felhozni magával kapcsolatban "pozitívumként".

egyébként, ahogy eddig tapasztaltam, egy szakmunkás is lehet éles eszű, gyakorlatias, tájékozott, jó humorú és nagyon jó beszélgetőpartner, és egy diplomás is lehet unalmas, ostoba és "sötét".

2013. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyetemet felesleges otthagyni e miatt. Foglalkozz a tanulással meg a melóval, a többire meg ne pazarolj energiát.
2013. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utoló ezt adom, nem hozom fel érvként a diplomát, mert szerintem nem lényeg és ilyen téren nincs semmilyen pozitív hatása sem, vagyis nekem nincs.
2013. márc. 8. 18:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a legtöbb 16-17 éves lány idősnek is tart magához egy közel harmincas férfit. Talán inkább próbálj meg korodbeli felnőtt nőkkel ismerkedni, barátkozni, akikkel közös témátok is van.
2013. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerintem ezeknek a nőknek a 80-90%-a már stabil párkapcsolatban, jegyességben él. Legalábbis ismerőseim között ez a fő tendencia a 25 feletti lányoknál. Sajnos.
2013. márc. 8. 18:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Én meg azt tapasztalom, hogy azok a férfiak keresik a náluk jóval fiatalabbak társaságát, akik a saját korosztályukban sikertelenek... talán abban a reményben, hogy nekik kevesebb is elég...

Minden korosztályban vannak szinglik. Én 10 évvel vagyok nálad idősebb (nő), és meglehetősen sok egyedülálló pasival találkozom a korosztályomban annak ellenére, hogy sokáig úgy gondoltam, ez reménytelen. De nem az.

2013. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hm, érdekes.
2013. márc. 8. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!