Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akár lányok megválaszoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akár lányok megválaszolnátok? 20/l

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki a barátom. Fiúbarátom, nem a pasim.


A megismerkedésünk kezdetétől közvetlen a kapcsolatunk. Mindig jött, keresett, ha meglátott valahol odaszólt, odaszakadt, nagyon barátságos volt, könnyen beszéltünk egymással bármiről. Kis mosolygós, beszólogatós ember, szeretett csipkelődni.


Egy ideje maradt a jó kapcsolat minden téren, talán bensőségesebb is lett. Több lelki dologról esik szó, viszont a közelemben nagyon frusztrált, zavart, feszélyezett.


Számomra ez azért fura, mert ha a legelején tudott közvetlen lenni, most 3 év után mitől lesz ilyen feszült?


Mármint a kapcsolat alapjaiban nem változott semmit, csak a viselkedése. Kedves, aranyos, de olyan, mint aki szégyelli magát előttem.


Ha kettesben voltunk anno, vigyorgott rám, a szemembe nézett, láttam a szemében a csillogást.


Tegnap találkoztunk az utcán, kerüli a szemkontaktust, néz jobbra, balra, ritkán a szemembe. Most is van, hogy mosolyog olyan "pimaszul", "cukin", de akkor is olyan, mint aki távolságtartóbb velem. Közel áll hozzám, de ideges, tollászkodik. Én ha valakivel megállok beszélni, nem vakarózom, hanem rá figyelek.


Miért nem tud olyan kis aranyos lenni? Ez a visszafogott stílus fura nekem. Olyan önmegtartóztató.


2015. szept. 13. 08:55
 1/7 A kérdező kommentje:
*Odaszaladt
2015. szept. 13. 08:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a srácnak van valakije,vagy alakul valami,ezért zavart a közeledben.Nem tudja,mit reagálnál egy ilyen helyzetben.Finoman próbáld szóra bírni,lehet neki is könnyebb lesz,ha elmondja.

/Csak zárójelesen jegyzem meg,én nem hiszek a fiú-lány barátságban./N

2015. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mióta ismerem bnője van. A kapcsolatuk mostanság nem a legjobb, de ez nem ide tartozik, az ő dolguk. Nemrég fura vallomást is tett, azóta lett ilyen fura...
2015. szept. 13. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg belédzúgott. Én sem hiszek az ellenkező neműek barátságábsn.
2015. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pedig lehetséges főleg ha egyiknek vagy mind2nek van társa.
2015. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Mi lehetséges?
2015. szept. 13. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
olvass vissza.
2015. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!