Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik felállás (ok) a legideá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik felállás (ok) a legideálisabb (ak)?

Figyelt kérdés

belevaló vagány nő --><-- visszafogott, szerény pasi

belevaló vagány nő --><-- belevaló vagány pasi

visszafogott, szerény nő --><-- visszafogott, szerény pasi

visszafogott, szerény nő --><-- belevaló vagány pasi


Ellentétek vonzzák egymást vagy inkább az azonosságok?


2015. szept. 15. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem részletezd, hogy mit nevezel belevalónak, és visszafogottnak. Dominanciát? Hetykeséget? Kezdeményezőkészséget? Magabiztosságot? Bulizást? Visszafogott alatt önbizalomhiányost, konzervatívat vagy otthonülőt értesz? Mert nagyon nem mindegy..

Egyébként személyes véleményem szerint egy kapcsolatban kellenek közös vonások, amik összetartanak, és különbségek, amik formálják az ember személyiségét, új nézőpontokat mutatnak meg, és amik miatt ketten együtt többre mennek, mint egyedül.

2015. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A férjemmel nálunk inkább én vagyok a belevalóbb, jobban megmondom a dolgokat, én vagyok az erősebb, irányító személyiség.

A férjem inkább nyugodt, nem szeret konfrontálódni, bizonyos dolgokban talán egy kicsit papucsnak is mondanám.

De mi ezt így megbeszéltük egymással, hogy nekem olyan férfire van szükségem mint ő, neki pedig olyan nőre mint én.

Nagyon jó a kapcsolatunk, teljesen kiegészítjük egymást.

Így az én válaszom az első.

2015. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Marhaság. Egy kapcsolatban egy idő után mind a 2 fél változni fog kicsit.
2015. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ennyire fekete-fehér.

A hasonlók is vonzhatják egymást, pont a hasonlóság miatt könnyen megértik egymást, de taszíthatják is, ha pont olyan hibáik közösek, amikkel csak még jobban lehúzza egyik a másikat.

Az ellentétek is vonzódhatnak, ha olyan dolgokban ellentétek, amik inkább kiegészítik egymást és taszíthatják, ha az ellentétek olyanok, amiket nem tudnak elviselni a másikban.


A férjem és köztem a lista végén levő kapcsolat működik. :)

2015. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!