Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent egy lánynál ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy lánynál ez a kifejezés? "Most egy kicsit élni akarok"

Figyelt kérdés

Durván egy hónapja megismertem egy lányt, aki pont előtte néhány nappal szakított az akkori barátjával (nagyjából egy évet voltak együtt), ennek ellenére nagyon jól megértjük egymást, bátorkodtam elhívni randira és bele is egyezett, majd azt követően egy héttel újra randiztunk. A második után találkoztunk egy buliban, beszélgettünk és végül oda jutottunk, hogy megtörtént az első csók, ami hihetetlen jó volt.... másnap kaptam tőle egy üzenetet, hogy sajnálja, nem szabadott volna megtörténnie, még nem érzi magát érzelmileg stabilnak. Amikor megismerkedtünk, még akkor mondta ezt az ominózus mondatot, miszerint most egy kicsit élni akar. Konkrétan mit szeretne?

Olyan jól érezzük magunkat egymással, hogy nagyon kíváncsi vagyok rá, mikor lesz kész arra, hogy belevágjunk egy kapcsolatba.

Az említett lány 23 éves, én 21. Kíváncsian várom mind a hölgyek, mind az urak válaszát egyaránt!


2015. szept. 15. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te most nagyon boldog vagy és vidám, de most úgy döntött h nem te kellesz neki.
2015. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aladar12 ***** válasza:
a legtöbb ilyen annyit jelent, hogy nem téged akarlak.
2015. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Azt jelenti, hogy most saját magával akar foglalkozni, nem pedig ismét alkalmazkodni valakihez, akiben még egyébként sem tud bízni, túl friss az élmény, hogy egy jól induló kapcsolat milyen gyorsan zátonyra futhat. Nem akarja lekötni magát ismét, most nem a szerelem élvez prioritást az életében, hanem minden más, amit nem tehetett meg a párkapcsolatában. Lehet bulizni akar, lehet kötetlenül ismerkedni, lehet utazgatni, külföldön tanulni, stb. Csak a személyiségétől függ, mihez akar kezdeni, de az biztos, hogy pillanatnyilag nem kér a kompromisszumokból és visszahúzó erőkből, mindent úgy akar intézni, ahogyan neki a legjobb. Egy kapcsolatban nem teheti meg az ember, hogy mindent a saját érdekei alapján alakítson, úgyhogy párkapcsolat pillanatnyilag nincs a rövidtávú céljai között.
2015. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
be indult a tomboló időszak a csajnak hagyd a fenébe
2015. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló nagyon jókat írt. Egy hónap telt el a szakítás óta, az azért még nem olyan sok idő, még nem rendezte le magában a dolgokat. Próbálja még kitalálni, hogy ki is ő, amikor nem kapcsolatban van.
2015. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


A 3-as írt nagyon jót. :D

2015. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem akar veled dugni

ne keress okot, nem érdemes

nekem is mondta már ezt csaj

azóta se jöttem rá az értelmére

felejtsd el


ejj de frankó reppszám lett ez itt

2015. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kinél mit.

Szerintem vagy azt, hogy szeretne egy kicsit kötetlen maradni, nem lehorgonyozni valaki mellett, hanem bulizni, flörtölgetni bűntudat nélkül. A másik lehetőség, hogy simán lekoptatott, csak nem akarta azt mondani, hogy nem kellesz neki, ezért nyomta ezt a szöveget.

2015. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva, nekem volt egy rossz 2 éves kapcsolatom. Amikor vége lett, olyan jó volt szabadnak lenni egy cseppet.

Szerintem jól esett a csók neki, de valóban nem akar most elmélyülni kapcsolat szinten. Adj neki időt.

2015. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
A legtöbbnél: "szexualizálni kötetlenül". Tiszt. a kiv.
2015. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!