Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Fizetős partner"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fizetős partner"?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elég sok emberrel ismerkedtem az elmúlt években neten és valóságban közülük azért jó párral oda jutottam, hogy mindenféle gond nélkül elhívom randira mert nagyon elvoltunk "szállva", viszont egyikük se volt hajlandó még egy egyszerű mozira se.

Nyilván velem van a baj -gondoltam- érdeklődni kezdtem totál idegeneknél a külsőmről, véleményük szerint teljesen rendben vagyok és még az arcom is karakteres (jó értelemben), másokkal meg hosszasan eldumáltam és szimpinek találtak. Persze gondoltam csak kedvesek, nem akarnak megsérteni.

A lányok közül akikkel próbáltam randizni max ha 2 volt olyan aki joggal utasíthatott volna vissza a külsőm miatt, többiek teljesen velem egy szinten voltak.


Viszont ennyi idő után már elfogadtam a tényt, hogy nekem nem lesz semmilyen kapcsolatom emberekkel, de találkozni mindenképp szeretnék másokkal.

Kérdésem az lenne, hogy van valami hely/oldal (nem rosszlanyok.hu-t meg a barátait keresem) ahol "fizetős" lányokat lehet hívni 1-1 program erejéig mindenféle szorongás nélkül? Itt most nem prostikra gondolok, hanem olyanokra akik egy délutánra (amit teljes mértékben én állok) velem lennének -mind ketten abban a tudatban, hogy ebből nem lesz több- legyen az mozi vagy akár tropicarium és utána nem történne semmi más.



2015. szept. 19. 23:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Lassan 24 éve hajtom az élet szekerét.
2015. szept. 19. 23:07
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Ó, vazze, te vagy az én emberem!

Mennyiért foglalnád le az egyik exemet, hogy ne rajtam lógjon?

Én fizetek! :D


Egyébként viccet félre téve, hogy és kikkel ismerkedtél, akik "visszautasítottak"? A "dugunk-e" kérdés előtt, vagy után hívtad el őket a topikáriumba?

2015. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

szerintem pont az volt itt a baj,hogy a dugás kb szóba sem került,hanem finomkodott velük.

ha meg a csaj nem úgy tekint rád az elején,hogy bakker ez egy férfiállat,akkor persze,hogy nem fog veled találkozni és bukod.

2015. szept. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit te keresel, azt barátságnak hívják. Ha nem randira hívtad volna azokat, akik kedvelnek, de nem jössz be nekik, már régen lenne kivel ilyen programokra járnod. Még az is lehet, hogy valamelyik beléd szeretne.
2015. szept. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valamelyik lány munkatársad. Ha van.
2015. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jártam el velük erre-arra (meki, pláza, stb) nem randi címszó alatt, később amikor működhetett volna szerintem hívtam el párat, mint hogy legyen picit több mint haverság.

De már egyre kevesebbel jutok el odáig, hogy egyáltalán kimozduljunk, és az utóbbi 1 évben 1-szer voltam 2 csajjal Duna parton.

Szóval rendezvényre, kajálásra meg ilyen fizetős dolgokra már egyáltalán nem jönnek én meg belefáradtam az eredménytelen meghívogatásba, ezért keresek olyanokat akik csak ezért de legalább eljönnének velem.


Dugunk részre reagálva akivel el tudtam olyan szinten beszélgetni azzal ment az ilyen "úgy megb*szlak, hogy az orrodból is g*ci fog folyni" szöveg kölcsönösen aztán hetekig ment még a beszélgetés.

2015. szept. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!