Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan fiúval, akit a nővéretek nem szeret?

Figyelt kérdés
De nektek nagyon tetszik, és a nővéretek nem ismeri igazán a srácot. Viszont valamilyen oknál fogva mégsem bírja.
2015. szept. 20. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Hidegen hagy finoman szòlva, hogy a nővéremnek szimpatikus e...nehogy már ezen mùljon.
2015. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért érdekelne a nővérem, vagy bárki más véleménye? nem az ő élete, hanem az enyém. Ha valakivel együtt akarok lenni, akkor felőlem bárki ellenezheti, utálhatja, engem nem fog semmiben sem befolyásolni,

Amennyiben téged igen, akkor baromira gyerekes vagy és nem kéne még neked kapcsolat.. 3x megnéztem a kérdést, biztos nem a Tini párkapcsolatok kategóriába tévedtem-e véletlenül.. Agyam eldobom, komolyan.

2015. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mérlegelném, mennyiben van igaza, mert lehet, hogy meg akar óvni a hülyeségtől. Egyébként nem foglalkoznék vele.
2015. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a sztoriban a fiú. Csak nem tzdom, h merjek-e kezdeményezni? Azt meg látom h a hugnak tetszem, vagy legalább is úgy gondolom. Viszont a nővérén is, h nem bír.
2015. szept. 20. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól nézne ki, ha az alapján jöhetnék össze valakivel, hogy a testvérem mit gondol róla...
2015. szept. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!